Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (71)


Recommended Posts

Ady, ce faci, cand iti mai vezi piticii? Pe dansa nu o mai vad de ceva timp, recurg la tot felul de strategii sa o coafez.am 105 circumferinta in talie, deci nu se zareste nimik la subsol. Anne, pe unde umbli in dimineata asta? [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 422
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor, eu personal nu inteleg grija asta excesiva (curiozitatea?) pe care mi-o purtati; ok, m-ati strigat o data, de doua ori, dar nu este cazul sa devin zilnic un subiect de discutie... daca am dispozitie sa scriu - scriu, daca nu - nu. cred ca am si scris in ultimul mesaj ca am si zile mai proaste - ma gandeam ca intelegeti mesajul. plus ca mintea mea e preocupata de altceva in perioada asta. ralu s-a comportat f corect, in sensul ca nu a insistat sa dea de mine (mi-a scris un mail, dar atat; fara telefoane si altele), desi ne stim demult si ar fi fost indreptatita la o adica sa o faca. suntem bine, multumesc. doar ca DC incepe sa ma cam sece in multe privinte... asa ca va doresc nasteri la termen si bb-i sanatosi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Balanta, imi pare rau ca te-am necajit cu insistenta de a afla vesti de la voi.Nu e vorba de curiozitate, ci chiar de nevoia de a sti ca sunteti ok. Nastere usoara si cat mai aproape de termen! [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brigit ma refeream la acid folic si B6. In rest imi aduc aminte de niste proteine si erau ok. M-am linistit acum in legatura cu asta dar tocmai ce m-am cantarit si fata de sapt trecuta am scazut 100g. Sper sa nu fie nimic. Poate doar sapt asta nu am pus deloc kg si 100g poate e de la schimbatul pijamalelor. Astazi am programare la eco si sper sa imi zica numai de bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cata, bafta la eco! Stai linistita ca stiu bebeii sa isi ia ce sa le trebuie ca sa creasca. Nu e musai sa se vada la cantar. Poate ai manat mai putin, mie asa mi se intampla de cand e f cald. Ai schimbat prefixul?C [gravired] Multumesc, Doamne! _____________________ C677T HETEROZIGOT Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...