Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Actiunea "Suspendation"


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lucialu
Fara urma de misto, sincer...dar cand am citit ce ai scris, mi-a venit reclama de la FNI...[nani] In afara SOV si Nastase, cati condamanti definitiv, cu executare ai vazut tu? Si dupa cati ani de zile de UP, cat au primit cei doi si pen ce, cu probe directe?[alcool] ca sa vezi cum e si cu libertatea presei: cum le-au venit ca o manusa batutul tobelor via tv cum ca lupta anticoruptie....fara finalizare insa.Cate OUG-uri s-au dat de cand sunt ei la putere versus legi date de Parlament? In fine...[mamica]in[9cer]de[fetita]"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)my little sunshineid="Century Gothic">id="size1">id="green">
align="right" id="quote2">Condamnnati mai sunt, in cercetare si mai multi: primari, fosti ministri, secretari de stat. S-a discutat chiar la subiectul asta de asta, nu mai reiau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 899
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui inbox
http://www.hotnews.ro/stiri-esential-12720104-breaking-news-curtea-constitutionala-judecatoarea-aspazia-cojocaru-afost-amenintata-nainte-nceperea-dezbaterilor-asupra-cererii-suspendare-presedintelui-romaniei.htm
align="right" id="quote2">Asta e din categoria "senzational!" pe surse ... Ce spune stirea? comunicatul a fost dat de CC catre hotnews.ro. Uau! Acu CC-ul da comunicate site-urilor de stiri? Mai departe? Cine a amenintat-o? cu ce/ in ce scop? Vezi poate iese ca a amenintat-o basescu si nu mai e stire anti-usl. Ce te faci atunci!?Dupa parerea mea, asta nu e stire, e can-can de radio-santz
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza ce spune stirea, conteaza ca cineva a fost extrem de indignat de ea, si a bagat pumnul in gura alora de la hotnews [bang][bang]

 

ERROR

The requested URL could not be retrieved

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

While trying to retrieve the URL: http://www.hotnews.ro/

 

The following error was encountered:

 

Connection to 91.195.7.1 Failed

The system returned:

 

(111) Connection refusedThe remote host or network may be down. Please try the request again.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy
Nu conteaza ce spune stirea, conteaza ca cineva a fost extrem de indignat de ea, si a bagat pumnul in gura alora de la hotnews [bang][bang]ERRORThe requested URL could not be retrieved--------------------------------------------------------------------------------While trying to retrieve the URL: http://www.hotnews.ro/ The following error was encountered: Connection to 91.195.7.1 Failed The system returned: (111) Connection refusedThe remote host or network may be down. Please try the request again.
align="right" id="quote2">mai da-i un F5, la mine merge perfect pagina. Ce faci acu se cheama dezinformare si panicare artificiala. Daca tie nu iti merge conexiunea la net, gata, sigur cineva le-a pus pumnul in gura. penibil, zau asa ....
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, eu intru aici doar sa ma informez, ca la TV nu am la ce sa ma uit. Nu au spus nimic intr-adevar, poate stiti voi altceva , de aia am pus articolul....in fine...

 

 

Si inca ceva, nu ma intereseaza cum iese...daca nu ai inteles pana acum, ca din ce se intampla, nu cred ca poate s aiasa ceva bun daca nu ne informam cat de cat!

 

V-am lasat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy
Nu conteaza ce spune stirea, conteaza ca cineva a fost extrem de indignat de ea, si a bagat pumnul in gura alora de la hotnews [bang][bang]ERRORThe requested URL could not be retrieved--------------------------------------------------------------------------------While trying to retrieve the URL: http://www.hotnews.ro/ The following error was encountered: Connection to 91.195.7.1 Failed The system returned: (111) Connection refusedThe remote host or network may be down. Please try the request again.
align="right" id="quote2">mai da-i un F5, la mine merge perfect pagina. Ce faci acu se cheama dezinformare si panicare artificiala. Daca tie nu iti merge conexiunea la net, gata, sigur cineva le-a pus pumnul in gura. penibil, zau asa ....
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
align="right" id="quote2">am dat rerefshuri multe inainte sa postez. A fost cazut vreme de cateva minute. Si-a revenit intr-adevar dupa!nu dezinformez.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui danielag
Stirea e si pe site-ul mediafax. Comunicatul nu a fost dat catre hotnews in mod special, dupa cum se vede.
align="right" id="quote2">Stire la fel de plina de miez si informatii.
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...