Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Actiunea "Suspendation"


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mrenescu
Stiti ce nu inteleg eu? Unde e tatuca Ilici zilele astea. E mult prea batran si harsait ca sa n-aiba o parere despre toate astea.Ma indoiesc ca s-a dus sa faca plaja la Moscova pentru ca acolo e mult prea racoare. Cred ca tacerea lui indica dezastrul in care s-a bagat orbeste carlanul lui cel tanar. Oricum Ponta era fooooarte trist ieri. Sa-l fi ciufulit deja tataita? Posibil. Sa fi fost nevoit ( fata de reactia civica vehementa din ultimele zile) sa-i spuna mentorului lui, Adrian Nastase ca si-a retras ca tontul cererea de suspendare iar el nu-l vor putea gratia? Posibil si asta.Iliescu este probabil cel mai respectat membru PSD. Daca el tace nu e a buna. Probabil nu e de acord cu misculatiunile si decat s-o spuna public mai bine tace.
align="right" id="quote2">Asta e...nu mai poate el de tataita...MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 899
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui eumada
B,nica,la locale,cei care au facut ceva pentru orasele respective au candidat sub umbrela diverselor coalitii,partide,partidute.....cum a fost la noi....putea fi sub umbrela oricarui partid el castiga.Intamplarea a fost ca a fost sub umbrela USL,din partea PNL.Atat.Ar fi castigat indiferent de partid,asta o spun cu mana pe inima.Stiu si de ce spun asta.
align="right" id="quote2">D'aia a castigat preferatul tau Mazare la Constanta?Pt. mine cat mai face parte din PNL Rusanu, acest partid nu exista!Cine stie ce spun ma intelege!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Citat:
citat din mesajul lui eumada
B,nica,la locale,cei care au facut ceva pentru orasele respective au candidat sub umbrela diverselor coalitii,partide,partidute.....cum a fost la noi....putea fi sub umbrela oricarui partid el castiga.Intamplarea a fost ca a fost sub umbrela USL,din partea PNL.Atat.Ar fi castigat indiferent de partid,asta o spun cu mana pe inima.Stiu si de ce spun asta.
align="right" id="quote2">D'aia a castigat preferatul tau Mazare la Constanta?Pt. mine cat mai face parte din PNL Rusanu, acest partid nu exista!Cine stie ce spun ma intelege!
align="right" id="quote2">B,nica,ma refeream la orasul meu.Mazare e in orasul in care voi merge de ziua Evei.MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

b.nica si eu am o simpatie aparte pentru domnul[:D]

Si ar mai fi cativa. La PSD am o simpatie de-asta de mai sus pentru Sova. Mai sunt si altii dar asta e special. Ipertinenta lui ma convinge de fiecare data ca nu gresesc urandu-i din toti rarunchii.

 

eumada, mi-e foarte greu sa cred ca il vor lasa acolo.

sunt tare curioasa sa vad ce se va intampla si cu Voicu.

Antonescu da, e impostor. Asa se numesc toti cei care prin impostura isi ating tintele.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mrenescu
b.nica si eu am o simpatie aparte pentru domnul[:D]Si ar mai fi cativa. La PSD am o simpatie de-asta de mai sus pentru Sova. Mai sunt si altii dar asta e special. Ipertinenta lui ma convinge de fiecare data ca nu gresesc urandu-i din toti rarunchii.
align="right" id="quote2">Idem pt. Sova, recunosc ca acest individ imi da aceeasi repulsie.Apropos, este sau nu este copilul biologic al d-nei avocat Sova?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am intors de la piata si am luat (involuntar) pulsul natiunii [:D] Tare mi-e ca omul de rand nu sta sa se incurce in amanunte: plagiat (cei-i aia? ei, si ce daca, de la Aristotel incoace - cunoasteti opinia dlui ministru rus), CCR, ICCJ, cursul euro-leu etc, merge pe principiul " 4 legs good, 2 legs bad ". Sper sa ma insel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Citat:
citat din mesajul lui mrenescu
b.nica si eu am o simpatie aparte pentru domnul[:D]Si ar mai fi cativa. La PSD am o simpatie de-asta de mai sus pentru Sova. Mai sunt si altii dar asta e special. Ipertinenta lui ma convinge de fiecare data ca nu gresesc urandu-i din toti rarunchii.
align="right" id="quote2">Idem pt. Sova, recunosc ca acest individ imi da aceeasi repulsie.Apropos, este sau nu este copilul biologic al d-nei avocat Sova?
align="right" id="quote2">Aprops de Sova, pe Realitatea TV care am aflat ca e inca in posesia lui Vantu si nu a lui Elan.Dialog savurosSova "nu intru in dialog cu dnul....(am uitat cum il cheama, dar apare frecvent la Realitatea) pentru ca m-a facut imbecil pe blogul lui"Tipul care apare frecvent si am uitat cum il cheama "Imi cer scuze, dar nu pentru faptul ca v-am facut imbecil, pe blog am scris ca sunteti tampitel"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...