Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Actiunea "Suspendation"


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

  • Răspunsuri 899
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ellej
M-am intors de la piata si am luat (involuntar) pulsul natiunii [:D] Tare mi-e ca omul de rand nu sta sa se incurce in amanunte: plagiat (cei-i aia? ei, si ce daca, de la Aristotel incoace - cunoasteti opinia dlui ministru rus), CCR, ICCJ, cursul euro-leu etc, merge pe principiul " 4 legs good, 2 legs bad ". Sper sa ma insel.
align="right" id="quote2">Eu stiam asta....si la fel va face si la vot...MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui eumada
PE cine sa-l lase acolo?MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
align="right" id="quote2">Pe Nastase.Auzi la Victorel sau Viorel Ponta sau cum il cheama[:D] cica madam Macovei e de vina fiindca il cearta pe el comunitatea internationala. Nu faptul ca ei au mazilit rand pe rand o serie de institutii in timp ce Constitutia striga disperata "Viooool!". Nu faptul ca ei trag de moate Curtea Constitutionala si-i reduc atributiile!Apropos, facura baietii astia de la Guvern socoteala ( cum stiu ei mai bine[:D]) si a iesit ca ne costa ieftin referendumul-doar 95 de milioane[:D]. Or fi RON sau Euro? Cate pensii plateam cu ei daca nu-si faceau mendrele domnii POnta si Antonescu ( si indirect Voiculescu - ca si procesul lui se apropie de sfarsit).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-l lase acolo,pentru sanatatea lor....

 

Pai iar suntv de acord...trebuiau s-o faca incet,incet,demoland una dupa alta piedicile,pana la satisfactia suprema....alegerea Crinutului prin vot,de catre noi..

 

Ca niste copii pofticiosi au daramat tot in cale...[q]

 

Madalina

 

 

Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mrenescu
Citat:
citat din mesajul lui eumada
PE cine sa-l lase acolo?MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
align="right" id="quote2">Pe Nastase.Auzi la Victorel sau Viorel Ponta sau cum il cheama[:D] cica madam Macovei e de vina fiindca il cearta pe el comunitatea internationala. Nu faptul ca ei au mazilit rand pe rand o serie de institutii in timp ce Constitutia striga disperata "Viooool!". Nu faptul ca ei trag de moate Curtea Constitutionala si-i reduc atributiile!Apropos, facura baietii astia de la Guvern socoteala ( cum stiu ei mai bine[:D]) si a iesit ca ne costa ieftin referendumul-doar 95 de milioane[:D]. Or fi RON sau Euro? Cate pensii plateam cu ei daca nu-si faceau mendrele domnii POnta si Antonescu ( si indirect Voiculescu - ca si procesul lui se apropie de sfarsit).
align="right" id="quote2">"Doar" RON. Mai sa fie, comunitatea asta internationala o fi o gasca de tanci nascuti ieri pe la pranz care pun botu' la ce zice madam macovei. Teribil, monser! [:D]Cred ca nea nelu' ateapta sa vada cine-si sparge vizionomia mai repede. E sulfa batrana si precauta, stie el cum sa nu se sifoneze.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nuuuu, nu i-a apucat nerabdarea asa brusc. Pentru ei riscul este major. In toamna ieseau lejer cu 50%. Acum, dupa toate abuzurile, daca scot 30% sa dea acatiste de multumire! Este altceva la mijloc, care le-a provocat graba si cred ca toate deciziile astea de condamnari cu executare sunt realul motiv.Basescu chiar ar putea avea dreptate si tocmai i-au facut o favoare lasandu-l liber ca pasarea cerului sa zica ce vrea, fara constrangerile functiei prezidentiale.

 

Sa facem un rezumat

1. Nastase - 2 ani cu executare. Ar putea capata un bonus si pentru el si pentru doamna Dana in dosarul Matusa Tamara. A mai tras vreo 5 dupa el, numai ca aia au pedepse mai mari

2. Vantu - un an cu executare

3.Iacubov - parca 6 ani

4. Dosarul lui Felix Voiculescu ( privind ICA) ajunsese la Inalta Curte. Urma probabil condamnarea dar Varanul a cotit-o maxim si a scapat dandu-si demisia. Dosarul s-a intors la Tribunalul Bucuresti. Intrebarea e, cu ocazia noii oranduiri, va reusi sa opreasca condamnarea?

Si lista ar putea continua

Asta e miza. Una majora, care a meritat din plin graba. Graba o sa-i coste cateva procente dar nu-i va baga la racoare. E mare diferenta

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ellej
Citat:
citat din mesajul lui mrenescu
Citat:
citat din mesajul lui eumada
PE cine sa-l lase acolo?MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
align="right" id="quote2">Pe Nastase.Auzi la Victorel sau Viorel Ponta sau cum il cheama[:D] cica madam Macovei e de vina fiindca il cearta pe el comunitatea internationala. Nu faptul ca ei au mazilit rand pe rand o serie de institutii in timp ce Constitutia striga disperata "Viooool!". Nu faptul ca ei trag de moate Curtea Constitutionala si-i reduc atributiile!Apropos, facura baietii astia de la Guvern socoteala ( cum stiu ei mai bine[:D]) si a iesit ca ne costa ieftin referendumul-doar 95 de milioane[:D]. Or fi RON sau Euro? Cate pensii plateam cu ei daca nu-si faceau mendrele domnii POnta si Antonescu ( si indirect Voiculescu - ca si procesul lui se apropie de sfarsit).
align="right" id="quote2">"Doar" RON. Mai sa fie, comunitatea asta internationala o fi o gasca de tanci nascuti ieri pe la pranz care pun botu' la ce zice madam macovei. Teribil, monser! [:D]Cred ca nea nelu' ateapta sa vada cine-si sparge vizionomia mai repede. E sulfa batrana si precauta, stie el cum sa nu se sifoneze.
align="right" id="quote2">O ce usurare Daca sunt doar RON e ieftin. Dar daca ar plati astia 256 care au vrut referendum? Ca daca ii scuturi bine eu zic ca faci exact suma asta.Nea Nelu probabil sta si ofteaza in fata teveului ( pe Antene, desigur[:D] - Adriane ce ne facusi tu nouaaaaa...[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...