Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Actiunea "Suspendation"


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Probabil ca am facut-o ca o reactie la afirmatii pe care le-am considerat manipulari, sa le demontez cu un contraargumente, si atunci nu se punea problema sa analizez toate aspectele. [:)]

 

Mintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 899
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui marius
Citat:
citat din mesajul lui catrinik
Acum la Antene o denigreaza pe Merkel. Si in fond cam ce nevoie avem noi de UE.Deci asta s-a stabilit azi in sedinta la Antene.
align="right" id="quote2">Pai toti sunt intelesi cu Basescu ca sunt din Germania, Franta samd.Pentru mine este simplu ascultandu-i. Sunt infantili.Vor pierde.Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
align="right" id="quote2">Nenea hrebe il pâraste pe base: cica s-ar fi milogit de tanti angela si lu' tanti i s-a facut mila de el si a zis "hai sa-i iau partea lu' asta micu' si sa sar cu un comunicat" [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma deranjeaza faptul ca scandalul politic intern a ajuns la guvernele din Europa.

Ma deranjeaza ca poate Macovei, a cerut Europei sanctionarea Romaniei pentru nerespectarea legilor. Cu ce a gresit tara mea si poporul ei pentru a fi sanctionate?

 

Ma sacaie atitudinea luata prin "scrisoare de protest trimisa tuturor sefilor de stat si guvern din Europa" cu referire la Ponta copy-paste. Chiar daca au dreptate era ultimul gest la care ar fi trebuit sa se gandeasca.

 

Lupta politica a devenit neasteptat de murdara. Si nu se murdaresc numai cei care o duc in felul asta. Imi murdaresc tara in care traiesc.

Imi arata incapacitatea politicienilor de a se descurca singuri si de iesi din marasmul in care cu buna stiinta s-au bagat.

 

Sunt atat de incrancenati incat nici unul, din dragoste pentru tara in care traiesc, nu sunt in stare sa faca un pas inapoi.

 

Mi-e greata sa-l vad pe Ponta alaturi de Iliescu.

 

Poate mi-ar trebui niste lamaie sau [alcool]

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit

vivi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare o grava eroare politica sa spui:

"Nu Merkel va vota" - de la Ponta citire.

 

Este inadmisibil sa faci o astfel de gafa.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit

vivi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
Citat:
citat din mesajul lui catrinik
Acum la Antene o denigreaza pe Merkel. Si in fond cam ce nevoie avem noi de UE.Deci asta s-a stabilit azi in sedinta la Antene.
align="right" id="quote2">O televiziune iresponsabila!Foate trist ce se intampla in Romania si cred ca multi romani nu realizeaza ce grava e situatia.Sanatate si o zi cu soare va doresc!**************Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui viviana
Mi se pare o grava eroare politica sa spui:"Nu Merkel va vota" - de la Ponta citire.Este inadmisibil sa faci o astfel de gafa.--------------------------------------------------------------------------------------------------Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebitvivi
align="right" id="quote2"> Exista o vorba celebra care se aplica perfect si acestui fapt.
"Nu intrerupe niciodata un dusman atunci cand face o greseala"Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui viviana
Pe mine ma deranjeaza faptul ca scandalul politic intern a ajuns la guvernele din Europa. Ma deranjeaza ca poate Macovei, a cerut Europei sanctionarea Romaniei pentru nerespectarea legilor. Cu ce a gresit tara mea si poporul ei pentru a fi sanctionate?Ma sacaie atitudinea luata prin "scrisoare de protest trimisa tuturor sefilor de stat si guvern din Europa" cu referire la Ponta copy-paste. Chiar daca au dreptate era ultimul gest la care ar fi trebuit sa se gandeasca.
align="right" id="quote2">Pai numai forurile externe mai pot lua atitudine impotriva dictaturii care pare ca s-a instalat in Romania. In interior degeaba spui ca e ilegal, ca nu te asculta nimeni, ei sunt la putere, ei modifica orice lege pana e legala.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...