Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Se poate ?


numaieu

Recommended Posts

Buna, Nu stiu daca subiectul meu este bine pus aici , daca nu rog moderatorii sa il mute in sectiunea corespunzatoare [:)]. Bun...sa trec la subiect. Am terminat cu alaptatul de o saptamana si 5 zile ( dupa 2 ani si 3 luni [:D]).Totul a decurs foarte usor si fara probleme, copilul a reactionat foarte bine , nu a plans doar a mai intrebat de cateva ori si asta a fost tot [:)]( mai greu a fost pentru mine [:D]). De duminica au inceput sa ma doara foarte tare sanii ( nu am facut furia laptelui), nu sunt plini,nu imi curg.Am ajuns de nu suport nici macar sa ma ating eu , de sutien nici nu poate fi vorba. Poate fi vorba de furia laptelui dupa atata timp de la intarcare ? zi placuta va doresc !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

se poate ca resturile de lapte ramase sa se infecteze trebuie sa mergi la medic sa vada el care e treaba de la sine trece foarte rar dar poti sa faci mastita asa ca du te la doctor https://picasaweb.google.com/111356891978087779654/HikyBird# "...Poti descoperi inca in minunata viata a animalelor profunde semnificatii si nu de putine ori, adevarate valori etice si morale de comportament..." Constantin Mihailescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...