Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mladite&Mugurasi marisori de mai-iunie 2008 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hei m-am relogat si eu aici pe noua platforma!!! Poate mai apar fete!!! Pacat ca nu putem taggui :) Imi e dor de Adriana!!!!

Care Adriana? :D

M-am emotionat toata cand am vazut ca-i activitate aici :)) . N-am rezistat tentatiei cand am vazut ca Bellanne :)) de bucurie ca-i pe noua platforma a anuntat de vreo 15 ori :)) ca-i si ea aici! Bellanne - bine te-am gasit :))). Sa nu te superi pe mine , stiu ca-i probabil vreo "anomalie tehnica " :)))  dar am avut asa ocazia sa ma bag in " zeama " si eu :D.

Eu am mai deschis aici forumul dar cand am vazut ca de un an se strofoaca capitolul 1 sa se umple am zis ca-i o cauza pierduta.

Oricum stiu ca sunteti toate in formatie completa pe facibuci :D dar  io tot am rezistat tentatiei pana acum si tot nu mi-am facut cont hihihih. Cred ca sunt singura din lumea asta fara un cont pe FB. Aud pana si pustii de 5 ani ca vb de FB , a se vedea pupila mea dilatata :))

Asa , deci :D , ca un om distept , incep la mijloc cu o concluzie :)) , sunt iar forumista :)). N-am rezistat tentatiei si mi-am re-inceput cariera de om de cuvant. Adica de scris mult si aiurea :D.

Asa si cum vin sarbatorile am zis ca-i frumos din partea mea sa va salut , sa va urez un PASTE FERICIT! Sa aveti lumina in suflete, bucurii si implinire in tot ceea ce faceti.

Nu stiu cine mai citeste aici ca vad ca s-a lasat linistea peste subiectul asta dar eu va pup pe toate si va urez SARBATORI FERICITE! si LA MULTI ANI , pt ca deja au inceput aniversarile!

 

Pies - sunt supi pe forum ca nu ma lasa sa folosesc emoticoanele:( . O fi de la mine , de la ei dar daca deschis pagina cu emoticoane mi se blocheaza pagina si nu mai pot scrie.

 

 

Pupici si va imbratisez pe toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

BUNAAAAAAAA Gabi [flo2] ! Ma bucur mult sa vad ca nu m-ai uitat ... ( ma alint si eu acum :)) ) .

Sunt oare ultima de pe pamantul asta fara cont de FB? :)) Tot nu mi-am facut cont dar recunosc ca am mai tras-o pe cumatra de limba :)) sa aflu cum mai sunteti voi.

Imi e teama ca la cat sunt eu de ametita daca-mi fac cont pe FB ajung nici sa nu ma mai spal pe ochi, ca ma leg cu centura de la masina de calculator.

Oricum daca-mi fac vreodata cont de FB - clar, o fac special sa va citesc pe voi.

 

Am deschis si lista de emoticoane sa arat ca rosesc pana-n varful dintilor dar cred ca mi-am iesit din mana. Nu mai gasesc rusinosul :)) si mi se si blocheaza pagina. Uf!

 

Pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare MsBB, 

 

 

Te-am prins! hahah, 

 

Ma bucur sa te citesc again. Bineinteles ca si noi am mai tras de limba vecinica dar mare lucru nu ne-a zis, sincer mi-ar placea sa aud direct din tastele tale despre capritele frumoase. 

 

Vreau sa urez Andrei: La multi ani!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

echo,

echoooooooooooo!!!! la cat de gol e aici se aude echo-ul pana la Nadia, in Canada :))

 

Multumesc mult pt urare, Belleane!!!! Esti o scumpa! Te pup si te imbratisez!

Iti intorc si eu urarea, pentru Elena, un calduros LA MULTI ANI! Cu putin noroc cred ca mai e si vreo bucatica de tort de la ziua ei :)). Sa va bucurati de amandoua sanatosi si sa aiba amandoua parte de tot ce-i mai bun in viata!

 

Mi-a spus cumatra ca m-ati salutat si sincera sa fiu mereu eram tentata sa-mi bag si eu nasu in discutiile voastre, acolo. Imi e si asa ca dupa atat amar de vreme sunt ca strainu'in gara :)).

 

Daca prind curaj si ma abtin sa nu stau de dimineata pana seara cu ochii in FB va bat la usa ;).

 

Fetele sunt bine. Au crescut de nu-mi vine mie sa cred :)). Azi dimineata se tavalea Andra prin pat si ma uitam la ea cat de lunga mai e. Chiar ieri ma intreba cat de mica era cand s-a nascut si se mira maxim cand ii spuneam ca atat de mica de incapea in burtica :)).

 

Te pup si ma bucur mult ca ai scris!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...