Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Gynatal Timisoara cap.2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, nu stiu ce sa mai zic, azi as vrea sa fac in Martie, maine as amana..e asa un ghiveci!!! Ma grabesc pt ca nu mai am rabdare, daca ar fi dupa mine as face FIV in fiecare luna pana as reusi..si operatia trebuie facuta cat mai repede ca sotul are 30de ani deja si cica nu e ok dupa aceasta varsta, dar am inteles ca dupa operatie trebuie sa asteptam minim 6 luni ca spermograma sa-si revina..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am discutat cu sotul si am hotarat sa facem luna urmatoare procedura (habar n-am cum se numeste ceea ce facem noi) la Gynatal si dr ne-a recomandat sa incercam...vom vedea ce v-a fi! In momentul de fata sotul nu poate face operatia decat prin mai si de aceea as vrea sa incerc acum poate poate se intampla o minune..daca nu, asteptam pana dupa operatie si apoi vom vedea daca mai facem FIV anul acesta sau asteptam.. Am inceput sa-i dau din nou Multi Maca, Profertil, CETEBE, Napraznic..cred ca sapt viitoare refacem spermograma

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 years later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...