Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(798)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

buna fetelor Bob, eu folosesc cu incredere preseedul, doar ca l-am tinut "de bun" pt atunci cand am simtit ca ovulez, sa nu il risipesc aiurea...am baut si vin rosu destul...dar nimic pana acum...eu sunt un caz din categoria "inexplicabil" sau cel putin am fost...ca acum mi s-au format niste chistulete si de vreo 2 luni nu am mai ovulat...sunt in stand by...astept sa incep stimulare... imi face mare placere sa va citesc, cum am zis, va urmaresc de mai multa vreme si m-am bucurat pt fiecare care a plecat de aici... Coincidenta este modul lui Dumnezeu de a ramane anonim-Albert Einstein
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Fetele voi ce mai gatiti pe caldura asta? http://lmtf.lilypie.com/NIPjp3.png
la noi nu e prea cald, 25 de grade azi, dar nu am gatit...e sarbatoarea dunarii si au venit printre altii si romanii cu specialitati...am mancat o ciorba de perisoare si o portie de sarmale cu mamaliguta[pk]mamaaaaaaa o minunatie... Coincidenta este modul lui Dumnezeu de a ramane anonim-Albert Einstein
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!!! Rama ce sa fac?Astept si eu minunea.Luna trecuta am facut laparo,acum sunt z3 si sper sa iasa cu okisori odata.Ce bine,la voi e racoare aici mori frate de cald[bang]Sa-t fie de bine mancarea romaneasca si-ti tin pumni stransi strasi sa vina bebe la tine ca ai asteptat destul[pup] Katy incerc sa gatesc ceva ce merge repede.In weekend a trebuit sa dau drumul si la cuptor.am crezut ca ma coc si eu odata cu carnea[bang]Pup burtica!!! Suparato decat sa scrii doar ca sa incingi spiritele mai bine ramai acolo in umbra.Fiecare face cum crede ca e mai bine,daca Ana nu a avut probleme si a primit acordul de la medic care e problema ta?Fiecare sarcina e altfel si fiecare graviduta stie ce probleme are si care-i sunt prioritatile[flo] Gaby ai incept stimularea? Bob sau care ati comandat Preseedul nu puneti va rog linkul de unde l-ati achizitionat?[flo].Multmesc!!! Pupici tuturor!!!![pup] Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi] Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]
"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri" Amos Bronson Alcott
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cosmi, bafta sa vina repede bebe!!! ce ti-au facut la laparo? si tu erai cu chisturi parca, nu? referitor la preseed, eu l-am luat de pe ebay, am vazut si pe amazon...daca nu reusesti sa comanzi, zi-mi si iti comand eu de aici, daca nu fac livrare in romania il livreaza la mine si ti-l trimit eu apoi...va dura cateva zile, dar se poate Coincidenta este modul lui Dumnezeu de a ramane anonim-Albert Einstein
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt tare bucuroasa, am rezervat cazare la delta dunarii!!! abia astept sa mergem, vrem sa facem excursii pe canale, pe lacuri, prin zona pe acolo, sa ajungem neaparat la gura portitei, cat mai e inca cat de cat neatins locul...incet asa, incercam sa descoperim in fiecare an cate putin din romania...abia astept!!! Coincidenta este modul lui Dumnezeu de a ramane anonim-Albert Einstein
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rama mi-a facut drilling ovarian si m-a curatat de aderente.Multumesc de info,daca nu ma descurc iti spun[flo]Ce-ti mai face finutza?E mare deja asa-i?[olala]Cred ca va fi tare placut in Delta.Cand veniti in Ro?[pup] Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi] Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]
"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri" Amos Bronson Alcott
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe 26 venim, pe 28 avem o nunta si pe 29 cand ne trezim dupa nunta plecam la delta[pk] finuta mea creste si se face tot mai simpatica...si taica-su zice ca incepe sa se obrazniceasca[:D] cum ti s-a parut laparo? grea? usoara? sa fie cu folos cat mai repede!!! acum esti pe natural sau pe stimulare? Coincidenta este modul lui Dumnezeu de a ramane anonim-Albert Einstein
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista copil obraznic[8D][:D]Laparo n mi s-a part deloc grea.M-am trezit repede din anestezia,nu m-au tinut decat cateva ore la terapie intensiva si a doua zi deja ma plimbam pe scari [:D]Ce a fost n pic neplacut a fost sonda,clisma si ridicatul de dupa operatie,dar aceste neplaceri nu au tinut mai mult de zece minute asa ca per total a fost ok.Pe natural mergem ca medicul meu nu e prea deacord cu stimlarea in PCOS din cauza riscului prea mare de hiperstimulare.Deocamdata merg pe mana lui sper sa-mi poarte noroc[ruga] Ma bucur enorm ca ai scris,imi era dor de tine[pup]Ne mai "auzim" maine ca vin niste prieteni in vizita!!! O seara placuta tuturor!!!! [pup] Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi] Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]
"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri" Amos Bronson Alcott
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...