Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(798)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello, girls ![pup]

 

Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza

Bob sau care ati comandat Preseedul nu puneti va rog linkul de unde l-ati achizitionat?[flo].Multmesc!!!
align="right" id="quote2">

 

Eu l-am luat de AICI. Le-am precizat si ca-l vreau pe cel cu aplicatoare, nu stiu daca au si altfel. Cert e ca la mine a ajuns tubul cu 9 aplicatoare si am platit parca 90 lei cu transportul prin posta.

 

O saptamana usoara sa aveti ! [pup][flo]

 

P.S. Marie, io insistez p-aci, tu pe unde? [aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata fetele!

 

vad cu cateva pagini in urma ca nenorocita asta de caldura a incins si spiritele [:D]

 

eu precum va spuneam am avut o urma de albus de ou joi si credeam ca va fi mai multa zilele urmatoare - ca doar asa sunt obisnuita

 

insa n-a fost... n-a mai fost deloc... in fine......

 

ii dam inainte cu tupeu [:D]

[pup]

 

Aspenter (75 mg) 1 pastila la 2 zile

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
Hello, girls ![pup]
Citat:
citat din mesajul lui cos_minutzaBob sau care ati comandat Preseedul nu puneti va rog linkul de unde l-ati achizitionat?[flo].Multmesc!!!
align="right" id="quote2">Eu l-am luat de AICI. Le-am precizat si ca-l vreau pe cel cu aplicatoare, nu stiu daca au si altfel. Cert e ca la mine a ajuns tubul cu 9 aplicatoare si am platit parca 90 lei cu transportul prin posta. O saptamana usoara sa aveti ! [pup][flo]P.S. Marie, io insistez p-aci, tu pe unde? [aerob]
align="right" id="quote2">Sunt aici Bob. A patra zi de intarziere. Dar eu nu crez ca sunt gravida ca ti-am spus ca am uitat ca o toanta sa-mi iau pastilele de tiroida vreo 5 zile. Asa ca daca depaseste 5 zile de intarziere imi mai fac o speranta mica-mica, pana atunci insa nu. Si asa am facut doua teste si-s negative. Unul l-am facut in ziua in care trebuia sa-mi vina cu prima urina - negativ. Al doilea ieri, cu o urina super diluata, pe la pranz - negativ. E drept ca pe al doilea mai si scria ca se foloseste doar pentru in vitro[:D] dar am vazut asta doar dupa ce l-am luat. Nu stiu de ce se foloseste doar pentru asta. Nu e acelasi hormon pe care il detecteaza?Daca ar fi sa fiu totusi luna asta s-ar incadra in categoria miracole pentru ca m-am gandit la orice mai putin la asta. Nu stiu daca sau cand am ovulat. Asa ca astept resemnata CM-ul. Maine ar trebui sa apara. Intre timp azi mi-am facut analizele pentru tiroida si acum mi-am dat seama ca am carat si doua baxuri cu apa ( sticle mici). Poate am facut vreo tampenie.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Aveam programare la doctor maine si m-au sunat de la clinica sa-mi spuna ca nu ma poate vedea d-ul dr. pt ca si-a susupendat toate proramarile si daca vreau sa ma programez peste 2 sapt. Bineinteles ca am refuzat. Si uite asa iar nu ma duc la doctor. Caut alta varianta acum.

Legat de ”spirite incinse” imi pare rau ca sunt implicata. Sper ca Ana a inteles ca eu nu m-am simtit cu nimic deranjata de comentariul ei. Ma bucur ca la ea totul decurge normal.

 

 

[gravi] 6+

http://lmtf.lilypie.com/NIPjp3.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Buna fetele! Aveam programare la doctor maine si m-au sunat de la clinica sa-mi spuna ca nu ma poate vedea d-ul dr. pt ca si-a susupendat toate proramarile si daca vreau sa ma programez peste 2 sapt. Bineinteles ca am refuzat. Si uite asa iar nu ma duc la doctor. Caut alta varianta acum.
align="right" id="quote2">Daca vrei, ti-l recomand pe doc meu, Parvu Ioan (de la Elias) are competente pe eco, e foarte bun si profi, eu il iubesc [olala][:I] Azi il gasesti la Academica Pitar Mos (gasesti nr lor pe site), poate reusesti sa te strecori cu o eco de sarcina incipienta azi. Din cate imi aduc aminte, costa 180 sau 200 lei ecografia.Cand nu m-a putut vedea el, m-a trimis la Crangu-Ionescu, iarasi un doc bun pe ecografii (l-am gugalit, e vinerea la MedLife Unirii).Marie, atunci rabdam inca o zi, doua, trei, noua, pana se fac betzilii paralele [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...