Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(798)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

Pe mine m-a terminat caldura asta!Nu stiu ce sa mai mananc,pe unde sa ma mai bag.Mama mi-a gatit ciorba si pilaf din carne de gaina(de tara),ardei umplut cu orez,fara carne.In rest multe fructe,legume si bineinteles multa apa beau.Sper ca nu v-am facut pofta(gravidutele....si restul).

Abea astept sa vina weekend-ul sa plec la tara ca vreau sa ma balacesc la Arges.[pool]

O zi racoroasa va doresc!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
'Neata fetele!slaba activitate pe aicieu mi-am facut dimineata un test de ovu' si nici urma de a doua liniuta.... oricum daca am ovulat joi cred ca azi nu se mai vedea liniuta nu?[pup]Aspenter (75 mg) 1 pastila la 2 zile
align="right" id="quote2">Moni asa este nu se mai vede daca joi ai ovulat!Aaaa si eu azi sunt z3 [bang][pup] toate fetele[copil][copil][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor,

Am revenit si eu din weekend-ul prelungit. Am fost la mare, mi-am petrecut ziua de nastere acolo. A fost frumos, apa e foarte calda. In rest sunt, bine, astept sa treaca timpul, azi mi-am mai facut un pregnyl pentru progesteron, si bag in fiecare zi dimineata si seara, cate un ovul de utrogestan. Azi dupa-amiaza merg la eco sa vad corpurile galbene, si sa vad cat am si endometru. Sunt in ziua 18 a CM, si ziua 5 dupa ovulatie.

Ce vroiam sa va zic fetelor este ca am visat acum 2 nopti, exact de ziua mea, un pui de soricel, care din pacate l-am cam ranit involuntar, fiind la tocul usii, dar nu murise...oare sa insemne sarcina? Apoi am visat si 2 pui de iepurasi de casa si un pui de veverita, fiecare avea camera lui separata.... Poate insema ceva....sau poate nu, subconstientul meu lucreaza. Va pup pe toate [pup][pup] si ma rog la DD sa-mi dea puterea sa fiu rabdatoare si sa-mi dea un test pozitiv luna asta.

 

in asteptarea unei minuni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
'Neata fetele!slaba activitate pe aicieu mi-am facut dimineata un test de ovu' si nici urma de a doua liniuta.... oricum daca am ovulat joi cred ca azi nu se mai vedea liniuta nu?[pup]Aspenter (75 mg) 1 pastila la 2 zile
align="right" id="quote2">Moni asa este nu se mai vede daca joi ai ovulat!Aaaa si eu azi sunt z3 [bang][pup] toate fetele[copil][copil][copil]
align="right" id="quote2">pffffffffffziua 3 si nici o veste? de la comisie?[pup]Aspenter (75 mg) 1 pastila la 2 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...