Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(798)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

buna fetelor

Diarnyna, iti doresc si eu sa fie cu ochisori, asa e, cand ne dorim asa de tare visam frumos [:D] eu m-am visat de atatea ori mama...ba de baietel blond cu ochii albastrii, ba de fetita bruneta cu ochii negri, ba ca alaptam...dar astea toate cu mult timp in urma...acum de o vreme parca nu mai visez deloc deloc...

 

la mine e pe venite armata rosie, sunt ziua 26 si se anunta deja pe maine, probabil...o sa incep de vineri stimularea, desi nu prea imi fac mari sperante...ca sunt patita rau...

 

va doresc o zi minunata

 

Coincidenta este modul lui Dumnezeu de a ramane anonim-Albert Einstein

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

gaby [pup]eu-

get up

survive

go back to bed.

 

cam asta fac.incerc sa imi pastrez mintea cat de cat oki ,astept,poate poate o veni Minunea siscapam de FIV,dar...imi si tocesc creierii citind despre una si alta legate de FIV.pt ca nu sunt inconstienta.stiu ca tot aici sunt sansele mai mari sa ajung.imi fac griji si in legatura cu mine.sa nu am si eu ceva...cam asta e viata mea.planuiesc urmatoarea consultatie la dr,rezultatu la urm sperm ma infrigureaza,schimb medicu,clinica...omu schimba norocu.m-am saturat,dar merg mai departe!cam atat cu mine.tu ce mai faci?ai inceput alta luna de stimulare pt IA?[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Velvet, asa si eu ...planuiesc, sun, intreb, etc...

Am inceput stim, sunt aproape de final, Z10, vedem ce o iesi luna asta.

 

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele

eu nu mai stgiu ce sa ma fac cu caldura asta.....

noapte nu dorm (vara nu dorm [:D]), stau toata noaptea cu ventilatorul pe mine si degeaba....

 

bufeurile astea sunt din ce in ce mai grave... in loc sa se rareasca... transpir si cu AC in birou.... sunt efectiv distrusa

 

ieri ne-am cumparat aer conditionat acasa insa vin sa il monteze abia marti [q]

 

ma luase si raul azi-noapte, m-am uitat la un film intreg. apoi m-am dus si am mancat 2 cifle cu salam (mi-am bagat picioarele in regimul meu de calorii)

 

parca nu se mai termina si, mai mult de atat, parca e din ce in ce mai greu... [bang][bang][bang]

 

Aspenter (75 mg) 1 pastila la 2 zile

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

Gabi[pup]

 

Moni[pup] mai rezista inca putin, a trecut greul, acum sa prinzi o ovulatie buna (din cate retin tu ovulai si fara stimulare) si vei uita toate starile astea...si hai la mine la curte la racoare[:)] ,am o umbra deasa..

 

[pup][pup] tuturor

 

eu am facut prezenta[:D], va astept si pe voi

 

aaaa..eu beau un ness cu fanta, cine mai doreste??

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...