Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(798)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

Neata'!

La noi se pare ca nu a fost cu noroc nici luna asta.

De ieri au inceput durerile de burta asa usor si sporadic, dar la fel a fost si luna trecuta. Nu inteleg de ce incep asa devreme ca pana acum ma luau cu o zi doua inainte. Macar sa nu mai intarzie luna asta sa vina la timp daca tot vine CM. Eu sunt in z23 asa ca mai am putin si schimb luna. Si speram sa revenim in forta si mai relaxati daca tot plecam in concediu.

 

Mami de fetita frumusica foc!

29.04.2010

MTHFR C667T heterozigot, PAI 4G/5G homozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetelor,

Eu declar ziua 21 a CM, respectiv ziua 8 dupa ovulatie, fara nici un simptom, parca o vaga jena la burtica (probabil indusa psihic). Nici macar durere de sani. Continui asteptarea. Ar trebui sa-mi vina pe 20-21 iulie.Poate nu mai vine [:D].

Mrenescu, imi pare rau sincer, dar nu te da batuta, speranta moare ultima, poate e luna viitoare.

flory_blanca nu stii de unde sare iepurele, pana nu vedem rosu in fata ochilor suntem "datoare" sa speram, pana atunci iti doresc concediu placut.

Kmy, mmmmmm buna cafeluta [pup].

O asteptam si pe Emilia cu vesti bune cand se va intoarce din concediu.

Va pup pe toate.

 

in asteptarea unei minuni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de incurajare.[pup]

Nu cred ca sunt dureri de implantare pt ca eu ovulatia (daca a fost) am avut-o undeva intre z8 si z10. De atunci ma gandesc ca ar fi trebuit sa se cam implanteze nu?

Nu inteleg de ce apar asa devreme durerile la mine ca pana acum doua luni le aveam doar cu 1 zi doua inainte de ciclu.

 

Mami de fetita frumusica foc!

29.04.2010

MTHFR C667T heterozigot, PAI 4G/5G homozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca o fosta aspiranta s-a mutat in casutza bulgarasilor, nu, nu, nu este vb despre mine[:D](eu sper sa o prind pe cea a buburuzelor[pk])

este vorba de :lilimara!

eu tarai de zor picioarele prin casa, deci imposibil sa nu plecam in roi!!![pk][pk][pk]la odiseea primaverii!!!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...