Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(798)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

Buna ziua, dragelor!!!

N-am mai intrat de mult pe la voi sa va salut,dar v-am citit in tacere.[:)]

Va tin pumnii la toate sa ajungeti sa va impliniti visul si va dau multi [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] de molipsire.

Felicitari si celor mai noi burticute!

O zi minunata si mult succes la prestat!!![:)]

Nu uitati de paharul de vin si de pozitia minune! Va imbratisez cu mult drag!

 

Mica [gravi] 17+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mica eu te spionez la odisee sa vad ce faci.

Multumim de [pup][pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele!

 

Miha, m-ai spart la faza asta - sa pun cat cred eu :)))

habar n-am cat ar intra si cat ar trebui

 

eu vreau sa ma ajute la trasnport de gigei catre destinatia finala....

acum a cat o trebui astfel incat sa se realizeze transferul in siguranta..... nu stiu [q]

 

o sa incer prima data cu 3 g si apoi, daca simt ca fac balaceala, reduc...

 

ce se mai aude azi? in afara de calduri infernale?

 

Aspenter (75 mg) 1 pastila la 2 zile

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor,

Monique77, 2-3 grame sunt suficiente, mie imi place foarte tare ca nu curge afara...si ofera si senzatii...[:D][:D][:D]

 

altfel, daca va plangeti de caldura, mai iau eu niste grade de la voi, ca la noi sunt asa vreo 18...si bate un vant si e innorat de zici e ca e octombrie...la radio o tot amana...ba vine de luni, ba apoi de miercuri...vara...ca pe ea o asteptam...

va doresc o zi minunata!!

 

Coincidenta este modul lui Dumnezeu de a ramane anonim-Albert Einstein

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ramayanaa
buna fetelor,Monique77, 2-3 grame sunt suficiente, mie imi place foarte tare ca nu curge afara...si ofera si senzatii...[:D][:D][:D]altfel, daca va plangeti de caldura, mai iau eu niste grade de la voi, ca la noi sunt asa vreo 18...si bate un vant si e innorat de zici e ca e octombrie...la radio o tot amana...ba vine de luni, ba apoi de miercuri...vara...ca pe ea o asteptam...va doresc o zi minunata!!Coincidenta este modul lui Dumnezeu de a ramane anonim-Albert Einstein
align="right" id="quote2">18 Grad? Ich will!anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor. Am ajuns si eu in tara si am trecut sa va salut. Diseara voi fi acasa ca de maine muncesc. Imi fac si un Ovitrelle diseara ca simt ca imi pocnesc ovarele deci sigur am foliculi babani.

 

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">

 

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimotoid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata.

Emilia baga tare daca simti ca e ceva.

despre mine nimic nou sunt in aceeasi stare de nervi si suparari ca pana acum [pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata Emilia, [pup] bine ai venit din concediu.

Baga [sex] ca sa nu ratezi ocazia. Ai facut vreo monitorizare, stii ceva de foliculi, endometru?

 

in asteptarea unei minuni

AMH 2.35, trompe permeabile, laparoscopie ok, normospermie, infertilitate inexplicabila de 8 ani.

3 luni/2011 stimulare cu CSD fara obtinere sarcina.

Prezent stimulare Femara, CSD, 1 aspenter, 1 magneB6, 1 acid folic/zi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...