Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste(798)!Felicitari Katy82!!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ramayanaa
buna fetelor dupa o foarte lunga pauza, as incerca timid sa revin pe aici...o asa lunga pauza ca nu stiu daca ma mai cunoaste careva, ca nu prea mai sunt fete de prin vremurile cand bantuiam pe aici... va citesc de ceva vreme si mi-am facut cu greu curaj sa scriu... Coincidenta este modul lui Dumnezeu de a ramane anonim-Albert Einstein
Rama ma bcur sa te revad[olala]Ce mai faci?[pup][pup][pup] Katy la multi ani cu intarziere[flo][pup] Pupici tuturor!!!! Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi] Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]
"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri" Amos Bronson Alcott
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor care folositi pre-seed, suneti-mi pls cum arata ambalajul. Eu am asa [url]http://sanatatenaturala.shopmania.biz/cumpara/pre-seed-singurul-lubrifiant-care-nu-omoara-spermatozoizii-si-va-ajuta-1123810[/url] dar pe ambalaj nu scrie nicaieri pre-seed ci doar pre si n-are aplicator. Am vazut ca exista si asa: [url]http://www.preseed.com/[/url] si nu stiu daca e acleasi lucru practic. Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai. PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup dragutele. Nu am mai intrat cam de mult pe aici.M-am intors din vacanta,am inceput munca,mare nebunie acum la noi cu nuntile si caldurile astea,toata lumea vrea sa se tunda/coafeze.Intr-un fel e bine k ma tine ocupata,problema e ca mananc pe fuga,mai mult ciugulesc.Intr-un fel eu ma bucur k nu m-am ingrasat deloc in 3luni jumate.Oricum am destule kg,deci nu vreau sa iau multe [:D] Katy referitor la vacanta eu sa stii ca as fii mers,indiferent de varsta sarcinii.In Spania am fost si la parcul acvatic,am "rupt" topoganele alea!Ma rog,fiecare le stie pe ale lui,poate eu sunt mai "inconstienta",dar cand aud de vacanta intru in sevraj [olala] As pleca si acum oriunde>la mare/munte/delta...[:-@] Monny mi-a parut rau de ce am citit,sper sa va impacati.Si la mine tot fost discutii de-astea,la mine mai grav>sotul nu sta cu mine,sta la el acasa [q] Asta e!Vedem noi cum va fii cand va aparea copilul,nu stiu ce sa zic. MeAlex,Gaby,Velvet,Miha,emilia,etc sa fie cu ochisori cat mai curand si la voi. Fetele mai vechi nu mai intra?Denny,Lorena,AnneMarie,Daena,Ralu,etc... [gravired] in 15 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor Cosmina, te salut voios!! eu sunt binisor, mai sper inca sa se intample minuni[:D] tu ce mai faci? Emilia, eu mi-am luat preseed si nu arata asa ambalajul, e tot alb cu albastru, dar e la 40 de grame si scrie pe el preseed...eu am cumparat la set cu aplicatoare si 2 teste de sarcina, teste pe care le-am aruncat din greseala la gunoi cu ambalajul de carton al tubului...[alcool] dar de bun e bun, adica am impresia ca tine mai mult pe aia micii inauntru, parca formeaza un dop sa nu mai iasa afara...nu l-am folosit des, dar urmeaza... Coincidenta este modul lui Dumnezeu de a ramane anonim-Albert Einstein
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare [:)] Pup fetele [pup] [flo] Imi cer scuze pt absenta mea, va citesc, dar nu am ce sa scriu[:I]. Eu sunt bine, nimic nou in planul bebe. Pe zi ce tot trece mai mult, sunt tot mai ocupata cu munca, abia mai am timp free pt treburi casnice. Din august ma angajez si voi fi zi de zi la munca, voi avea si mai putin timp liber. Va doresc o zi frumoasa [flo] __________________________________________________________________ Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, nu te supara pe mine, dar da, sa stii ca ai fost putin inconstienta!La istoricul tau, si anume, te chinui de 3 ani sa ramai insarcinata, ai avut o sarcina oprita din evolutie anul trecut, ai 31 ani, tu ai fost in vacanta in Spania( cu avionul!!!), ti-ai scos maseaua(facand infectie si luand antibiotice), te-ai prajit la plaja, ai "rupt" topoganele! Este prea mult, chiar si pentru o sarcina obtinuta "fara intentie"!Macar nu te mai lauda cu astfel de fapte, cu siguranta iti atragi ura multor fete, mai ales ca unele poate stau la pat cu medicatie,nu au voie decat pana la baie, si chiar si asa duc sarcina foarte greu sau din pacate mai si pierd!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua [:)] ana [pup] deny[pup] osuparata,eu nu inteleg ce treaba ai tu cu ce fac alte fete in sarcina lor.tot i-ai scris anei ca o certi,ca nu stiu ce face...dar daca ea considera ca ii e bine,de ce trebuie sa o atentionezi tu?nu cred ca atrage URA nimanui.e un termen mult prea profund...haide sa ne vedem de treburile noastre. o zi buna[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana sarcina mea a debutat cu scrgeri maronii si de cate ori fac efort, chiar daca este unul mic, am scurgeri maronii- bejulii. De aceea am decis sa nu merg in Grecia. O sa merg in concediu, dar la noi in tara, doar cu sotul. Daca nu ma simt bine, el o sa ma inteleaga si o sa stam in camera. Fiecare sarcina este dif. Ma bucur ca tu poti face tot felul de activitati, dar pe mine m-a atentionat bebe sa stau cumintica. Joi m-am gasit eu viteaza sa ma apuc de calcat, au inceput iar scurgerile, asa ca m-am panicat toata. E clar ca la mine e mai cu risc. [pup] Ai grija de tine si de bebe. Fetele vineri mi-am facut prima eco. Bebe e in uteras si va fi un martisor asa cum mi-am facut si eu calculul. Deci la inceputul lui martie, cu ajutorul lui Dumnezeu, va veni minunea noastra.[pup] [gravi] 6+ Doamne ajuta sa fie bebe sanatos. http://lmtf.lilypie.com/NIPjp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va las multi pupici de molipsire. Haideti fetele ca tb sa deschidem odiseea de martie-aprilie si nu avem clienti. Sunt singura graviduta de martie pe la Bulgarasi. [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [gravi] 6+ Doamne ajuta sa fie bebe sanatos. http://lmtf.lilypie.com/NIPjp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...