Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zalauance !!! la apel...


Recommended Posts

cafengiste la apel!!!!!!!!!!!!!!!!!! elutza daca asti sigur ca e fetitza ................as incerca accuma , dar daca e baiat?????????????????????da pe bune ca-s tare scumpici fetitzele. adriana spor la treaba.[pup][pup] va tzuc si mai vin................ Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mai fetelor, mai...dati-o-ncolo de treaba! cum sa fiu suparata pe voi? adevarat, sunt suparata, dar bineinteles ca nu pe voi si daca nu am mai scris asta e pentru ca nu am vrut sa stric tonul de voiosie si soare ce domina forumul. Atat. Asta nu inseamna ca nu m-am cutremurat cand am auzit de moartea matusii Ioanei ( Ioana, condoleante, stiu ca o asemenea moarte nu poate fi decat plansa, nu exista consolare) sau ca nu am zambit gandindu-ma la fericita depresie a Mihaelei la implinirea frumoasei varste de 24 de ani . "La multi ani" Mihaela, sa ne traiesti sanatoasa si frumoasa. [:)] Imi pare rau pentru virusii ce bantuie prin locuinta Ciotlaus, daca as fi putut as fi trimis exterminatorii dar n-am vrut sa se sperie Paula care oricum era pe calea de vindecare. [pup] si multa sanatate. Ochi albastrii stiu ca e oricum in culmea fericirii, mai are doar putin pana e prinsa de teama casatoriei si vartejul certurilor precasatorie [:D] Bafta si vedeti sa nu divortati inca. [:D] Hai va pup si mai vorbim mai tarliu. [url="http://photos.yahoo.com/for2nity"]eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare cafengiste!!!!!!!!!!!!!! mama a trecut elvira pe la noi.no poci ca sa crez.ura! ura!tu dragutza da si eu am crezut ca esti suparata pe noi.cum esti?cum ti-au trecut sarbatorile? alexia ce a facut? hai spune ici sa tot.te tzuc si te mai asteptam cu vesti. elutzaaaaaaaaaa unde esti? afara cu mihaitza?cum stati cu papa? adriana punem de-o intalneala pe platou? sau ai alt program? va tzuc si mai vin................ Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor am fost intr-adevar afara, am venit in casa sa dormim si sa mancam ... in curand mergem iarasi ca e tare bine ... mihaita alearga pe aici cu premergatorul, dar imediat se va plictisi asa ca va las sa ma ocup de dumnealui [pup] si vorbim mai pe seara [mamica] Mihaiela si [comoara][url="http://www.babiesonline.com/babies/m/mihaita"]Mihaita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elvira e bai mare ... sau de ce zici ca esti suparata ??? Te putem ajuta cu ceva ??? Eu merg dupa Andreea la camin , ca al meu coleg chefuieste la scarbici ... deee ... fiecare cum poate ... unii lucra , altii chefuiesc ... Cine mai da o fuga pe platou azi ??? Va dau un reper : groapa cu nisip ... Va asteptam ( eu si Bianca ) ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...