Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

probleme gogule!!!!!


Recommended Posts

am o problema , ca fiecare dintre cei care trimit msg.Cf. ECO am folicul de 37 OD, dare nu se sparge.D-na dr a incercat ieri sa-l sparga , iar astazi am sa vad ce s-a intamplat. Deasemenea am dureri suportabile si peste ale abdomeniului, chiar pe ambele parti, desi foliculii stimulati, in nr de 4 sunt doar pe OD. Cunoasteti ceva cauze?Va multumesc, si astept ceva raspunsuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

carmen, n-ar fi rau sa modifici cumva titlul subiectului tau. in anumite zone/cercuri, "gogu'" e folosit ca o alternativa la numele organului sexual masculin [:I]... Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani
carmen, n-ar fi rau sa modifici cumva titlul subiectului tau. in anumite zone/cercuri, "gogu'" e folosit ca o alternativa la numele organului sexual masculin [:I]... Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Tot off-topic: asta-i chiar culmea, daca ar trebui sa nu mai folosim cuvinte care au fost preluate in argou ca "nume" pentru organe sexuale...ar disparea veveritele, savarinele, carnatii, ouale etc...asta da problema, ca in unele cercuri "inspirate" gogu e...altceva decat gogu!:)) I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ilinca, pai daca subiectul e deschis la "asteptand o minune in viata noastra", iar gogu' poate avea si alt inteles, am crezut pur si simplu ca partenerul lui carmen are o problema, atunci cand am vazut titlul subiectului. Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani
carmen, n-ar fi rau sa modifici cumva titlul subiectului tau. in anumite zone/cercuri, "gogu'" e folosit ca o alternativa la numele organului sexual masculin [:I]... Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
habar nu aveam [:I] Nina,mami de, [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor
Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani
carmen, n-ar fi rau sa modifici cumva titlul subiectului tau. in anumite zone/cercuri, "gogu'" e folosit ca o alternativa la numele organului sexual masculin [:I]... Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
habar nu aveam [:I] Nina,mami de, [fetita]
nici eu, pana cand am folosit expresia in nu stiu ce context (banal, normal, am zis nea'gogu cred, fara sa ma refer la cineva anume), iar sotul meu mi-a atras atentia sa evit cuvantul, pentru ca poate sa insemne si altceva, sa nu ma fac de ras. probabil de aceea mi-a ramas "intiparita" in minte observatia lui si fara sa vreau, cand aud/citesc cuvantul cu pricina, imediat fac legatura cu ce mi-a spus el mai demult [:I]... Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani
ilinca, pai daca subiectul e deschis la "asteptand o minune in viata noastra", iar gogu' poate avea si alt inteles, am crezut pur si simplu ca partenerul lui carmen are o problema, atunci cand am vazut titlul subiectului. Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
:))) Asta nu mi-ar fi trecut prin cap veci, recunosc:)) Pai de era asa trebuia sa fie ceva gen:"probleme cu gogu", nu i s-ar fi adresat direct, ca doar nu e "gogu" pe forum sa-l interpeleze asa, in public:))) I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...