Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

valoare BHCG


Recommended Posts

lady posibil si asta. de fapt orice e posibil si din pacate nu putem afla cauza exacta a pierderii decat dupa multe investigatii. olimp pt. ca am un copil ok as fi inclinat sa cred ca nu am trombofilie. insa am auzit cazuri in care la prima sarcina n-a fost, iar la a doua a aparut trombofilia. insa nu stiu daca ma tin nervii sa duc o sarcina cu cate o injectie zilnica. [q] la rubeola am anticorpi, la toxo nu am, o sa repet analiza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ramonika sa-ti traisac copilasul [flo] stiu si eu ca sunt cazuri in care trombofilia se manifesta doar dupa o anumita varsta sau dupa o sarcina, eu sper sa nu fie cazul tau. sanatate multa si putere sa treci peste , eu din pacate nu am nici un copil inca si va trebui sa trec pe suport injectabil daca se adevereste sarcina, dar pana acolo trebuie sa reusesc sa raman insarcinata.
XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C667T - heterozigot 2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...