Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Xtraplat (54)


Recommended Posts

Eu nu ma plictisesc Georgia... mie nu-mi plac chestiile gen pilates, yoga... Eu vreau fataiala multa, sa ma misc, sa transpir, nu sa stauuu si sa ma uit pe pereti... La inceput nu mi-a placut recunosc insa a fost mult pana m-am apucat. [:D] Eu iubesc zumba, batuka si tot ce tine de fataiala. [:)]

 

Only me

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata la amiaza!

 

Nu am mai lucru de zis dar sa nu ziceti ca spionez doar. :)

Lumi dar si tu faci mult sport mamico!!. Chiar ai copil cuminte daca te lasa sa iti faci de cap asa.

Abia astept poze. Sunt sigura ca se vede super toata munca ta.

 

Mai ziceti si ce mancati fetele ...sa imi vina si mie idei.

 

Elena & Denisa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cine vrea munca adevarata si transpiracioasa la greu exista Shaun:))

storc apa din maieu acum dupa Speed si Cardio[pk][pk]

 

Elena, nu are treaba cu mine David, el isi face sportul lui, adica stat in 4 labe si balansat, eu pe al meu...sau doarme

facem echipa buna, se vede ca-i al meu:))

 

da, sunt multumita de mine so far, dupa ce o sa se duca surplusul o sa ramana frumusete de muschi, mult mai faini ca inainte..poze nope, poate dupa ce ma bronzez.

 

********************************************

 

mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca bine a zis Luminita, daca nu-mi place moaca antrenorului si fizicul lui, neam sa ma pot misca la comanda lui!

 

si eu storc izmenele de transpiratie dupa ce termin, ba mai curge si pe jos in timp ce topai..

dar asa ies toxinele din corp!

 

"fatzaiala" e buna ca miscare dar si exercitiile lente isi au rolul lor - asa se izoleaza muschii si se obtin cele mai bune rezultate, "fine tuning" cum se zice. Corpurile cu adevarat sculptate din reviste se obtin cu exercitii lente si precise, plus cardio bineinteles (si multa dieta [:D])

pentru noi aici e suficient sa facem ce ne place pina la urma, important e sa ne miscam zilnic.

 

miscarea zilei este "Back to Core"...cred ca mi-a placut data trecuta, nu-mi mai amintesc precis; intru acu la trinta cu musiu si va spun dupa.

 

mi-am facut un shake inainte: juma de plic de shakeology (prea dulce toata cantitatea), coconut water, SunWarrior protein powder, Chia seeds, Maca powder, Ashwagandha powder, 1 spoon raw cacao bits, coconut flakes, 5 ice cubes. Blend in Vitamix. Are gust de chocolate pudding :)

 

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

 

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo, mai face cineva Turbo Fire? mie imi place programul asta tare dar nu pot sa urmaresc miscarile alea, neam! nu sint coordonata si ma pierd, ramin in urma...in final ma misc dupa capul meu si ma frustreaza la maxim.

dar are o muzica asa antrenanta si exercitiile sint chiar foarte usoare DAR extrem de eficace, cred ca e cel mai usor cardio...

imi place foarte foarte mult dvd-ul cu streching (Stretch 40)- un fel de mini yoga de 40 de min...Exceptional!

si mai sint bune si cele scurte de HIIT (cam 30 min)

 

din cind in cind mai fac dupa TF dar nu asa des cum mi-ar place; cica daca faci mereu inveti miscarile.

 

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

 

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allure, am facut Turbo fire in vara trecuta. Anul asta m-am accidentat in ultimele 5 min la antremanetul de 60 min. (sunt la munca, nu mai stiu cum se cheama).

Imi placea tocmai ca era antrenant.

Ca si rezultate..slabisem la pulpa sus mult (ca acolo am eu probleme) dar abdomenul nu era foarte lucrat.

Oricum de cand cu cazutul pe jos...mi-e frica de el. [:D]

 

Apropo de transpiratie: eu fac in sosete (nu pot incaltata nici cum) si le stooorc dupa 45 min .

 

Nici nu vreau sa ma gandesc ca in seara asta am Vertical Plyo .

 

Elena & Denisa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io m-am lasat de facut sport in picioarele goale.. not safe, te poti accidenta prea usor si in timp cred ca apar si alte probleme la suprafata.

la antrenamentele cu greutati ale lui Chalene, pentru ca sunt statice si se lucreaza lent ma incumet si in sosete.

 

cu Turbo Fire-ul ala nici eu nu pot sa tin pasul si ma oftic de numa':))

in schimb mai fac streching, lower body si mai sunt cateva mai putin turbate

 

********************************************

 

mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sophia_m
io m-am lasat de facut sport in picioarele goale.. not safe, te poti accidenta prea usor si in timp cred ca apar si alte probleme la suprafata.la antrenamentele cu greutati ale lui Chalene, pentru ca sunt statice si se lucreaza lent ma incumet si in sosete.cu Turbo Fire-ul ala nici eu nu pot sa tin pasul si ma oftic de numa':)) in schimb mai fac streching, lower body si mai sunt cateva mai putin turbate********************************************mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -
align="right" id="quote2">EXACT, exact si iar exact!Am terminat "Back to Core" - prima jumatate m-am gindit numai la Ele cum zicea ca nu-i place si am cam priceput de ce :-))Ma uit repede peste dvd-ul cu "Arms" din Bestie si mai bag niste greutati ca ma simt inca fresh :)ah...are 30 de min! ma bag! [greutati]"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...