Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Xtraplat (54)


Recommended Posts

aaaaahh! au iesit gagicile de la naftalina! [:D] Welcome! Welcome! Androix, Power 90?! Esti foarte tare!! Multa lume a slabit enorm cu programul asta...Trage tare, nu te lasa! Si mai scrie si pe aici din cind in cind [flo] Iulix, pepenele de orice fel se maninca separat si la distanta de alte alimente. L-ai combinat cumva cu altceva? Asta poate fi cauza balonarii tale. Eu n-am probleme. Georgia, mersi de complimente, ma simt jenata, zau. Nu mai zic nimic. XIO, wow! Ce aparitie proaspata pe ecran! Te-ar prinde bine pole dancing [olala] Unde vreti sa plecati?? Te-ai hotarit sa emigrezi?? Bravo!!! Tine-ne la curent. [pup] Lumi, de ce nu te axezi pe dragostea ta veche, Insanity, in perioada asta? Mi se pare ca arde mai multe calorii decit Asylum alone, fiind HIIT...sau macar un hibrid Asylum/Insanity. Imi dau si eu cu parerea na. [:I] Daca mai vine si Deus sa ne dea macar Buna ziua, e gasca completa. [:)] Pa! Va scriu mai incolo ce-am prestat azi. p.s. - parca intreba cineva de suplimente/vitamine...pai...aaaa...am o lista lunga [alcool] iau o combinatie de tincturi si pilule, cred ca astea ma tin in viata. o sa revin cu lista. "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

NO Excuses!!! http://www.youtube.com/watch?v=OU0BzZlwU4o Nu ma impresioneaza usor povestile de gen, dar asta e superba! Cinste lui!!! [pk] "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgia,eu stau numai cu mp3-ul in urechi...si mie imi trebuie muzica...fara nici nu s-ar putea [:D]...insa avand in vedere ca m-a apuca dansatul cand dorm baietii..si ca mie imi trebuie muzica ca-n disco..[:D]...alta solutie nu am. Xio...flexibilitatea pe care o capeti in urma pole-lui...nu se compara cu sacul de box,parerea mea[flo].Eu una votez absolut pentru stanga! Si,daca v-ati hotarat sa plecati...mult noroc si bafta! Lumi,ti-am trimis o cerere pe FB![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi place ideea unui grupulet pe face :)e mai intim si mai de incredere sa zic asa...cum doriti!daca se infiinteaza unul, sa ma anuntati si pe mine:) azi am mancat haotic, duminica e ziua porcariilor:-) astept sa vina vara sa merg la piscina, la innot, cu copchii cu tot:-) eu nu am motivatie singura in casa, imi trebuie grup, asa ca tot sala e de mine, la clubul unde merg se face pilates, yoga, gimnastica, fitness, etc...dar orele nu bat cu programul meu, e tare aiurea, nu am unde lasa copiii o ora jumate sa merg si eu... vara e mai usor, caci am o ora jumate libera dimineata si de la scoala copiilor, trec strada am sarit in piscina... pana atunci...ma focalizez pe mancare multa, buna si sanatoasa...exceptand duminica...am inceput-o cu tinctiura mea de propolis si dupa vreo 30 de minute tort si cappuccino:-) va pup! Nikole, mami de Albastrel si Albastrica And I saw the river Over which every soul must pass To reach the kingdom of heaven And the name of the river was suffering – And I saw the boat Which carries souls across the river And the name of that boat was Love. ---Saint John of the Cross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N., buna idee asta cu Asylum/Insanity[pk][flo] m-am uitat acum pe calendarul ala de 30 de zile, uaiiii e nebunie... intru de maine cu Max Plyo. mult, mult cardio trebuie la mine!!!!!!! ema, esti o mumoasaaa[pup] Nicole, te-am cerut si eu de pretena...cat esti de frumoasa femeieeee in poza aia de profil[olala][olala][olala][olala] ******************************************** mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la capitolul flexibilitate nu am probleme, eu vreau sa fac lucrurile care tin de forta[:D]la sac ma mai si descarc[:D] nu stiu, o sa rumeg situatia mai incolo. Am o superveste [:D] nu imi mai indulcesc ceaiul, il beau asa cum e. Ceea ce la mine e ceva, ca pana acum nu exista ceai fara miere, si inainte fara zahar. Acum...stiti ceva despre cat se lasa pliculetul in apa? ca parca am auzit ceva despre lasatul prea mult, dar nu sunt sigura.se pierde ceva daca 'uit' de el? **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari Xio! mare realizare! [:D] eu iubesc ceaiul asa cum e...parca i se pierde gustul real si aroma daca il indulcesc... timpul de "brewing" depinde de ceai, eu il las in general in jur de 3-4-5 minute, depinde de ceai; daca il lasi prea mult de obicei se amaraste. incearca sa cauti "loose tea", renunta la pliculete ca majoritatea plicurilor sint bleached cu chimicale. eu am un ceainic de sticla si pun frunzele in el dupa care strecor cind torn in ceasca. sau daca nu esti acasa si nu ai ceainic la indemina, sint fel de fel de travel mugs cu sistem built in: http://www.davidstea.com/accessories/travel-mugs-2/noble-glass-travel-mug am ars gazul pina acum, tre sa ma misc odata!!![bang] "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am terminat "Max Interval Circuit" [starwars] ma mir ca mai respir... n-am mai facut de mult o ora de HIIT si m-am ramolit; m-am oprit de multe ori sa respir ca simteam nevoia de masca de oxigen, pe bune. uitasem cit de sonat e baiatul asta la "drum lung"... random news: am informatie secreta ca se lucreaza la Avatar 2 si o sa fie gata in decembrie. [pk] Trebuia sa tin secret dar nu ma pot abtine [bibe] Nu mai ziceti la nimeni [:D] "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acum revin cu meniul de azi: prinz: dovlecei in sos de rosii, de carne n-am avut chef ca a fost prea cald cina: salata verde si rosii cu piept de curcan apa cam 3 litri (cu lamiie) in rest leneveala mare, mi-am facut unghiile rosu aprins si am palavragit la telefon vreo 2 ore [pk] Allure, si eu citesc cu mare interes tot ce scrii tu, ziceai cinva ca ai scapat de o tuse cu ceva supliment/medicament? despre ce era vorba, eu am ramas cu o tuse seaca si suparatoare dupa o raceala si vreau sa scap de ea. mmm, mesajele mele apar cu intirziere, cred ca trebuie verificate de moderatori....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Vin si eu la raport, cu pilates numai, insa. Nu mi-am revenit cu mana si nici la dr nu am ajuns. Multumesc, Allure, pt sfaturi. S-ar putea sa fie ce spui tu, nu stiu. Stiu doar ca eu am avut un accident auto ff grav in urma cu 15 ani (cu cervicala aranjata, am stat 30 de zile cu ea imobilizata) plus scolioza. O sa imi revin eu insa. Lumi, bine ai revenit! Mi-a fost dor de tine. Si eu te-am urmarit la Bulgarasi, sa stii. Sa iti traiasca flacaul, tare frumusel e! Bun venit tuturor de fapt, ca mai multe fete au revenit! Ema, are misto sportul tau!! Spor la treaba tuturor! Deus mai lipseste..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...