Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Xtraplat (54)


Recommended Posts

Insane abs today. Marina, sorry, nu a mai mers. Nu stiu de ce, poate ca am tot trimis diverse materiale si o fi o limita la free, habar nu am. Am fost azi si mi-am facut ochelari, m-am ramolit de tot si avea absoluta nevoie.. Intreba cineva cum facem sport acasa, cine face. Eu fac sport acasa. Mi-e cam mila de veciii mei, dar incerc sa fiu mai ponderata la sarituri. Sar coarda pe balcon (e inchis, am folii aplicate pe geam, nu ma vad vecinii), nu deranjez pe nimeni. Cand fac sport la ore tarzii, fac in bucatarie, ca sigur in bucatarie nu doarme nimeni sub mine. Mie mi se pare f ok sa faca acasa, nu as avea timp sa merg la sala. Daca as merge la sala as pierde minim 2 oreasa fac o ora, maxim, depinde de program, fac cand pot eu, fac rapid dus si gata, am terminat. Eu am facut kick boxing, karate, box, tot ce tine de autoaparare pe vremuri. La sala, organizat. Ma gandesc sa duc baietii la karate si sa merg si eu cu ei, poate din toamna. Doar ca timp nu avem. Baietii merg la inot. Apropo, Lumi, ..tot baiat faci..[:I], asa te vad eu, mama de baieti [:D] ca ziceai tu pe undeva la anul de o fata..mi-am permis sa zic, stiu ca nu te superi..[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eu azi sint in viteza, trec sa va salut rapid. lume noua?!? [olala] Ana!!!!! Ana banana? Cre'ca nu ma inseala okiu, ca te cunosc de la o leghe marina si ti-as descifra stilul cu degetul pe ecran ca in sistemul Braille, la nevoie. pai [pup] si [pk] Bine ai venit! Iulix, la mine cura inseamna mincat la discretie [:D] Dimineata, pe stomacul gol, ca sursa de energie inainte de sport, merge si dupa sport si oricind mi-e sete. Cu conditia sa nu fie combinat cu altceva. Fructele in general nu se combina cu nimic. Combinatia de iaurt cu afine e indigesta, btw. Proteinele nu se amesteca cu zaharul (carbs) ca au timpi diferiti de digestie si necesita sucuri digestive opuse - alcalin pt zahar si acid pt proteine ce se neutralizeaza in stomac rezultind in intirzierea digestiei (putrefactie in cazul carnii) etc. Carne cu cartofi - NO, NO! Cu Zuzana de la Bodyrock, mai face cineva? Am vazut ca are acum niste programe complete de HIIT unele de 15-20 min! Eu nu prea pot s-o urmaresc decit recreational :) "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, eu o sa fac cu Zuzana in zilele de pauza de la Asylum. Eunice, sa stii ca majoritatea imi spun ca tot baiat o sa fac..dar de ce dom'le? in sufletul meu sunt un om sensibil si eu:)) ce-o fi o fi, sanatos sa fie. ******************************************** mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba da, ba da...deep inside suntem si noi sensibiloase:)) eu in timpul sarcinii nu ma mai recunosteam, plangeam si la desene animate..plangeam si mancam[bang][bang] bine ca a trecut si mi-am revenit, mi-era teama ca raman defecta la mansarda:)) ******************************************** mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))]ce vorbesti..si io plangeam in sarcina de se zguduia patul cu mine ..plangeam la reclamele cu pampers de ziceai ca e drama curata vorba aia bine ca a trecut,ca eram dilaila daca ma mai tinea mult dap , io intrebam de sportul acasa ,multam de raspunsuri ,cred ca o sa ma apuc si eu ,chiar cu riscul sa articulez cateva globuri la lustra[:D],caci alergatul de banda nu ma solocita pe cat as vrea ,si am observat ca daca depun suficient efort la sala sunt mult mai cuminte la mancat
Mamica fericita de fetita cu fundita

Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim Albert Einstein
Vladut vrea sa traiasca!Sa-l ajutam si noi! http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168191&nm=Vladut-vrea-sa-traiasca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Eu va citesc cateodata(cand am timp)ieri am vazut si frumusetea de flacau a lui Lumi,felicitari ,sa va traiasca minunea si sa fie sanatos ,ca frumos e![olala] Nu prea scriu ca n-am ce si nici timp (nici de scris nici de sport ).Dar imi face bine sa va citesc ,macar ma mai abtin de la mancat aiurea.Acum m-ati speriat ca vreti sa va ascundeti pe fb [:D] si vroiam sa va zic sa nu plecati fara mine. ************************************ Whatever happens don`t let go of my hand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hannen[flo], ai cont pe facebook? Nikole, mami de Albastrel si Albastrica And I saw the river Over which every soul must pass To reach the kingdom of heaven And the name of the river was suffering – And I saw the boat Which carries souls across the river And the name of that boat was Love. ---Saint John of the Cross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hannen, multam fain draga mea[pup][flo] eu te-am acostat anul trecut prin iulie pe skype dar cred ca nimerisem un moment cam prost... stai relaxata ca nu fugim taman fara tine:)) georgia, daaa, daaa, eu pana nu am trait pe pielea mea nu puteam sa cred ca gravidele sunt asa paranoia:)) tare cald a fost azi noapte[alcool] abia astept sa plec la mareeeeeeeeee revin mai tarziu cu sportul.. ******************************************** mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la mine e semn de batraneste ,dar neam daca ma incanta asa fb asta;mie lipsa de intimitate ,pe care multa lume o practica mi se pare putintel cam .. prea mult ; ca ex nu prea sunt eu de acord cu pusul pozelor cu copii pe acolo , lasate la vedere,sa se uite toti ciudatii la ele (ca lumea e plina de de-astia)..dar nah asta e nebuneala mea de om batran si paranoic lumi ,10x pt link-uri ,cam lenta tantita aia dar mergand pe fir am gasit niste cestii misto mi-ar place sa mai apara si baby boom, elena revin ca ma strica cabinetul 1[:D]
Mamica fericita de fetita cu fundita

Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim Albert Einstein
Vladut vrea sa traiasca!Sa-l ajutam si noi! http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168191&nm=Vladut-vrea-sa-traiasca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...