Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Xtraplat (54)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai la mine febra musculare de obicei se instaleaza fix dupa 12 ore, asta e prima oara cind ma loveste "prin surprindere". Inca ma mai doare... Ieri n-am facut nimic. Lipsa de timp. Azi e inca lista deschisa. Da...acum imi amintesc de subiectul cu somonul si cremele Perricone [:)] Somonul este exceptional pentru sanatate si piele cu conditia sa fie proaspat si din Alaska. Contine cea mai mare cantitate de omega 3. Am mincat o singura data si a fost foarte gustos, nu se compara cu nici un alt somon... Foarte greu de gasit si scump. Cremele au fost bune ma joritatea, unele mi-au placut mai mult ca altele, cel mai tare mi-a placut o crema de noapte si fondul de ten pe care il mai folosesc si acum pe timpul verii cind sint putin bronzata. Are cel mai natural aspect posibil si lasa pielea un pic lucioasa (dewy). Nu e pentru oricine. Review-urile sint impartite am vazut. Aici n-am auzit inca de Intraceuticals, o sa ma interesez. Pentru ce e? Riduri? Alea n-am inca... Ma gindesc sa fac o serie de peelinguri chimice ca am vazut rezultatele Emei si mi-a placut tare. Dar asta mai la toamna. M-am lasat de cremele traditionale in ultima vreme si incerc sa folosesc produse fara chimicale sau cel putin fara parabeni. Folosesc o crema fluida de la Dr. Hauschka 100% naturala. Pearl, daca faci sport cu greutati e bine sa ai suficienta proteina in dieta pentru recuperarea muschiului. Eu prefer protein shakes ca e rapid si bun :) "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha..mersi Allure..ca aseara discutam cu sotul din dotare...el are voie sa ia tot felul de shit-uri..da mie imi zice ca is cancerigene[bang]. Pearl Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata. Elena + bb Stefan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe principiul , cui pe cui se scoate , aseara am prestat 20 min de exercitii pentru abdomen ; nu-mi dau seama inca ce-i aia pilates , cardio ... Curios e ca nu mai am febra deloc . Da , Caro ,asa-i la AI ! Dar stiu sigur ca , gustarile intre mese , nu-mi fac bine deloc. Allure , nici nu stii cat de mult invidiez ursii grizzly ! Vazui ca e si-n RO Dr.Haschka ; mai exact ce tip de crema /gel ? Si da , am facut si eu 10% :) din tratamentul Emei , char da rezultate. Din toamna , il fac din nou. [pup] si spor usor :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asta e crema mea http://www.saffronrouge.com/dr-hauschka/moisturizing-day-cream peelingul cu acid glicolic il vreau mai puternic de 10%, cam 30-40% pentru rezultate super. "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Executat cu Tony Ab ripper si cardio plus brate cu Tracy. As mai fi vrut sport dar e de ajuns pe ziua de azi. Sar in dus ca-s o mica mica [porc]. Allure crema aia nu-i chiar asa de scumpa. Eu ca si creme nu folosesc decat de la Vichy una anti imperfectiuni si mai ma dadeam cu o crema de ochi de la Aslavital ca mi se pare mie ca am niste riduri. [:D] Ce tratament a recomandat Ema? Only me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu e tratamentul meu[:I],valeu doamne!tot aici pe forum am citit despre peeling...si m-am mai inspirat de ici de colo...am mai tras cu ochiu si pe la nemti,si pe la olandezi...si de ce sa nu recunosc...a fost si pe incercatelea[:D],adica un fel de cobaiul meu propriu...Doamne ajuta ca nu mi-or explodat pieile pe fata...si ca arat omeneste pin la urma!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...