Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Xtraplat (54)


Recommended Posts

din cite stiu eu hidrochinona e pe lista neagra a ingredientelor cu efecte secundare. oricum efectele ei nu sint de durata, va spun sigur. daca petele sint de natura hormonala, cu greu mai scapi. am auzit la un moment dat de Nicoleta Luciu ca si-a tratat mecla cu laser dar cum sa aflii de care? ca sint nshpe feluri...? eu am incercat laser dar fara noroc si am mai intrebat diverse clinici, toate imi recomandau sesiuni de peeling chimic urmate de bleaching creams [alcool] mersi, asta pot sa fac si singura. nici macar nu am probleme mari dar stii cum e femeia...[bibe] personal nu ma mai duc la dermatologi in viata mea ca am avut niste experiente absolut oribile...de fapt nu mai apelez la doctori in general decit daca e caz de urgenta (gen fracturi, etc) Imi dau toata silinta sa n-am nevoie de ei! am intilnit si doctori buni si inimosi (cinste lor!) dar tot nefolositori au fost in final. back to topic! sport nema ca am musafiri dar astept cu nerabdare sa soseasca Asylum prin posta. se pune? [:D] o sa ma misc nitel dar nesemnificativ; mi-am cumparat greutati mici de 3 lb pentru brate si ma joc cu ele cind ma plictisesc. pepene si salate de cruditati in continuare pe masa zi de zi. "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

iti ajunge si Bestia in acelasi timp cu Asylum??? astept cu nerabdare sa faci un review la Body Beast[olala] si eu azi am pepene galben, pepene verde si dovlecei la cuptor cu usturoi ******************************************** mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, Lumi, mi-am comandat o crema o crema de pe medestet..Glycol, aia antirid. Astept sa vina comanda, apoi dau un review[:)] Azi zic pas la sport, e randul soatzei sa se delecteze la sala. Pearl Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata. Elena + bb Stefan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vorba cantecului: "Nu am chef azi!!!!" de sport in cazul meu, dar trebuie sa-mi misc fundul asa ca termin cu treburile gospodaresti si ma bag la un kenpo cu nenea Tony. [:)] Ca tot vorbiti de pete, am o prietena care are problema asta: de la soare i-au aparut pete pe frunte, barbie si un pic pe obraji. Ce sa faca? Only me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-a venit coletul [pk] 2 "Bestii" simultan [:D] Shaun & Sagi Ma apuc de saptamina viitoare cind termin cu "musafirii". "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carolinah, da-mi si mie un pm te rog cu aceeasi informatie. Vin si eu in tara peste o luna si sint in cautare de asa ceva. allure, si eu am avut o crema similara de la peter thomas roth, am folosit-o cu religiozitate, dar n-am observat cine stie ce efecte. Acuma nu ma dau cu din astea, vara sint tare reticenta in peelinguri si altele asemanatoare, din cauza faptului ca cresc senzitivitatea pielii. Si mi-e teama ca nici mama cremelor cu SPF nu ma scapa de soare in cazul asta, asa ca zic pas. CU sportul stau binisor, e cald, asa ca ma bag seara cind se mai racoreste.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor, Ma primiti si pe mine? V-am citit de cand ma stiu dar astazi m-am gandit serios sa intru in clubul vostru. Eu am facut toata viata sport usor( pilates mai ales)si eram foarte activa in general dar de vreo doi ani m-am lenevit si am acumulat vreo 3 kilograme. De la 55 am ajuns la 58 si am 1.67. Nu ma plang de kilograme, ca ma simt bine in pielea mea dar imi e teama sa nu acumulez mai multe la cat de mult stau pe scaun toata ziua. In plus vreau sa fiu sanatoasa, asta de fapt este scopul meu. Sunt convinsa ca sportul ne ajuta sa ne pastram sanatatea. Asa ca am decis sa fiu mai activa. Primul pas a fost sa-mi cumpar un fitbit care imi numara pasii si caloriile in fiecare zi . Il am de doua saptamani si sa stiti ca m-a motivat sa fac cel putin 10,000 de pasi pe zi.(se zice ca asta e cota recomandata acum pt a mentine o viata sanatoasa). In pauza de pranz merg in jur de 2,500 de pasi, cam 20 de minute de mers. Am cumparat un treadmill acasa care ma ajuta sa ating cota de 10,000 de pasi zilnic, fie merg sau alerg. De multe ori alerg ca sa-i fac mai repede. Am si un program de fitness pe xbox pentru fiecare parte a corpului sau pentru tot corpul. Asta de fapt ma rupe de oboseala dar am observat ca imi face un abdomen super extra plat. [:D] De fapt cred ca acum fac prea multa miscare dintr-o data, ca astazi de exemplu sunt super obosita. Ma trezesc cateodata noaptea ingrijorata sa nu se termine, ca sa dorm mai mult.[:D] In rest, mananc foarte sanatos. Nu mananc zahar sau faina alba, numai carne alba sau peste, in general salbatic. Cred ca am nevoie de putina structura in planul meu, mi se pare prea fara cap si coada. Cateodata ma simt disperata sa-mi ating cota zilnica de pasi si parca nu vreau sa devina asta o obsesie. Sotul s-a plans aseara ca nu mai am timp sa stau in brate la el seara pt ca sunt ocupata cu nenorocirea de fitbit. [:D]Cate zile pe saptamana tb sa fac sport intens si cate zile usor? Nu ar trebui sa ma odihnesc si o zi doua fara sa fac nimic?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulix, cand te aud ca vb de kempo il si aud pe Tony cum zicea "no crispy creme in da house"..ahahhhhaaaaa[:)] Sunt asa de obosita...se tot acumuleza, ma trezesc in ficare zi obosita[bang]...uf....azi, daca reusesc sa inchid ochii la amiaza cu copilul, ma voi duce si la sport. Pearl + bb Stefan Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca am o durere de spate infernala, mai exact in omoplatul drept ( de vreo 2-3 zile ), am lasat naiba Vertical Plyo si am executat Back to core si inca 10 min de streching pentru spate. sper sa ma lase mai repede ca devine insuportabila durerea. o fi de la AC, o fi de la pozitiile in care alaptez, sau de la faptul ca stau prea aplecata cand ii fac baie lui David..[alcool] sa aveti o zi faina!!! ******************************************** mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...