Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Xtraplat (54)


Recommended Posts

Luminita, cheama maseuza aia buna la datorie! Efortul sportului combinat cu "manevratul" copilului isi spune cuvintul. Sa nu se faca mai rau... Alice, baga-te la niste exercitii serioase si scurte (HIIT) ca sa ai eficienta si sa nu te mai ingrijorezi noaptea. 30 min de interval echivaleaza cu o ora de sport normal. Mi-am facut un smoothie cu banana, mango, cocos fresh, citeva frunze de menta si gheata/apa in care am pus un pic de maca si creatina. Acum ma apuc de sport ca nu mai am rabdare sa fac din programele noi [:D] "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

I'm back: Day nr 1 completed - Speed and Agility. N-am mai avut rabdare pina luni... Am fentat-o la greu ca imi venea sa vars pe la jumate [:I] Baiatul asta nu da pauze sa-ti tragi si tu mucii pe nas macar [alcool] Scara aia m-a omorit ca o atingeam tot timpul si trebuia s-o aranjez la loc...va spusei ca nu-i tot una fara obiectul muncii! Saritul corzii la inceput in pozitie de squat m-a terminat! N-am picioare, asta e clar! Una peste alta, a fost fun! [:)] Cu Bestia ma intilnesc mai incolo ca azi n-am timp de ea. Voi?? "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allure aseara am facut acelasi antrenament si tot cu improvizatii. Ma gandeam la tine. :)) Stiu ca nu e la fel de eficient dar macar il duc la capat. eu fac seara la 8 dupa munca si indiferent ce fac tot imi vine sa vomit. V-am zis ca m-am accidentat cu ceva timp in urma. De atunci zic mereu ca mai bine mai incet si sigur decat lata in pat. :) Am zis sa tin schema aia din Fit 30. Dar in 30 zile, doar 2 zile de pauza. Pfuuu...ar tb sa imi concediu. :)) no, ca mi-am bagat iarasi nasul. Elena & Denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit Alice[flo] eu nu am avut ce face dis de dimineata, si-am lasat sotul cu copii, am iesit 30 de minute la alergat in parcul din fata casei,adevarul ca nu de alergat am eu nevoie, dar o zi atat de superbaaaa e aici,o zi de iarna insorita, nu vedeai tipenie de om pe afara, si deodata mi-a venit a iesi la aer...asa ca, in lipsa de alta activitate m-am apucat de alergat... innainte de asta am bagat un fresh imens din coentro, castravete,busuioc , kale si miere. Nikole, mami de Albastrel si Albastrica And I saw the river Over which every soul must pass To reach the kingdom of heaven And the name of the river was suffering – And I saw the boat Which carries souls across the river And the name of that boat was Love. ---Saint John of the Cross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sautare!! Gata sportul pe ziua de azi: kenpo si picioare, iar ieri plyometric, abs si Tracy. Ma declar dependenta de Tony!!! [olala] Nu pot sta departe de el nici o zi si ca urmare incep sa se vada rezultatele. [:)] Pearl cum poti sa imi mai trimiti Legs&Back de la Tony ca nu stiu unde mi-a disparut din laptop? [bang] Only me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioi, Iulix..laptopul pe care imi erau alea s-a stricat..aka l-a dat plodutzul pe jos... Este pe torente, pe filelist..sau cel putin era, acum nu mai stiu. Azi am fost gazde: nasi, socri de astea, deci nici vorba de sport. Pearl + bb Stefan Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Am facut consecventa cele 4 zile dupa calendar la Asylum. Azi am pauza. :) Poate reusesc cele 30 zile cu toate ca la mine e mai complicat. Suntem plimbareti vara si daca nu sunt acasa cum sa ma tin de program? La kilograme probabil nu o sa se vada dar vad la masuratori. Iulix dar vad ca faci destul de mult sport. 1h si 20 min..?!!! super. Eunice te-ai apaucat iarasi de Insanity?? spor si ai grija. [pup] Draga mea Lumi..de ce ai scos albumul de dincolo? Si astept pozele waw ca sigur asa esti la cat prestezi. [pk] Allure cred ca facem aceeleasi antrenamente din Asylum, daca faci dupa calendar...zi-mi la Vertical Plyo faci flotarile alea cu saritura? Elena & Denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...