Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Democratie sau lovitura de stat?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Marius,eu cred ca situatia asta dateaza de foarte mult timp si se stia de ea demult,dosarele erau finalizate,doar ca,din terte motive treaba a iesit abia acum la iveala.Parerea mea[:)]...MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
align="right" id="quote2">Nici eu nu cred ca e pura intamplare ca a iesit in plina campanie.Doar ca pe langa actiunile USL-ului de denigrare, asta mi se pare chiar parfum. Baietii au avut un as (mai mic) in maneca, si l-au folosit la momentul oportun. Asa ca daca nu e doar circ mediatic (si eu inclin sa cred ca nu e, si ca vom vedea si sanctiunile, asta daca nu cumva pune mana ciuma rosie pe tara si blocheaza toate dosarele), eu n-a nicio problema cu alegerea momentului.Ca doar nu crezi ca se vor juca de-a sfintisorii in campanie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 133
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ceea ce se intampla este posibil doar in Romania;este curios ce repede uitam cine a distrus in fapt aceasta tara:Iliescu si trupa lui.N-au fost usa de biserica nici PDL dar oricat ar fi facut nu-i pot ajuge pe PSD-isti.Care s-au cam speriat sa nu dea socoteala daca nu ajung repede la ciolan(vezi cazul Nastase).Basescu era ultimul bastion si trebuia daramat cu orice pret.Puteau scapa de el mai cu perdea si putintica rabdare ,nu prin mineriada parlamentara.Fara cumpararea traseistilor din PDL nu ar fi reusit.Oamenii cred in minciuni,nu in evidente.Il vor darama pe Basescu ramas din nou singur impotriva tuturor.

 

dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...