Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mergeti la referendum?


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui corap
Citat:
citat din mesajul lui lucialu
Neata!BTW, Corap: diferenta dintre unii cu diploma si studenti(habar nu am ce culoare are asta, ca nu l-am verificat, dar te cred pe tine pe cuvant) este ca unii au informatia mai proaspata.
align="right" id="quote2">dat fiind ca eu nu fac parte din "unii cu diploma cu informatii de-acu' 20 de ani" si nici nea' papuc din categoria cu informatia mai proaspata (nu de alta, dar are full time job in timpu' asta + munca de partid si pe la scoala nu l-a mai vazut nimeni de foarte mult timp), iar tu esti varza cu sursele de informatii (ca n-ai pus neam mana sa citesti ceva nemijlocit, ci numai ce-ti dau mestecat altii, asta din linkurile "relevante" postate de tine), as zice ca incerci sa intoxici. si daca n-ai fi chiar atat pe dinafara subiectului (vezi combaterea a ceea ce textual a zis antonescu cu ceea ce-si dau unii cu parerea pe antena3) as zice ca incerci sa intoxici cu buna-stiinta.
align="right" id="quote2"> Te-as ruga sa iti ridici pantofiorul ac emiti pareri despre mine. Merci![mamica]in[9cer]de[fetita]"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)my little sunshineid="Century Gothic">id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 788
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui corap
Citat:
citat din mesajul lui lucialu Te-as ruga sa iti ridici pantofiorul ac emiti pareri despre mine. Merci!
align="right" id="quote2">as putea face ce-mi ceri doar daca as intelege ce vrei de la mine
align="right" id="quote2">De unde ai tras tu concluzia ca as vrea ceva de la tine? Tu ai opinat pe larg despre mine. Sunt varza, intoxic...ba mai mult, o fac voit.Poate ca ar trebui sa imi fac un cont si la tine ca sa pot sa postez pe aici, or sa fiu moderata de tine. In fine...App: pe Antonescu l-am auzit cand a fost la conferinta de presa cand a fost intrebat de STS si spunea ca nustie nimic, ca nu a fost informat si ca tre sa se informeze inainte de a emite o parere. [mamica]in[9cer]de[fetita]"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)my little sunshineid="Century Gothic">id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor situtia e mult mai grava si mai ampla decit pare.

Ca gazele de sist, conducta Nabucco, ca scutul anti racheta, ca teroristul de la bulgari a trecut prin Romania, ca e cod de nu stiu care la aeroport, ca s-a incercat demiterea sefului STS ( iar la STS se afla softul referendumului ), ca se va incerca demiterea sefilor SIE si SRI, ca e posibil sa se ridice nivelul de alerta si intari paza in diverse pct cheie, ca Ponta are o firma de PR ruseasca, ca Ponta a facut o vizita la Chisinau, ca Generalul Clark, ca Kondyakov a venit in Romania, ca USL mai au putin si ii acuza pe toti de inalta tradare.

Sint multe de pus cap la cap.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Eu cred ca ma duc la vot pt. ca astia sunt in stare in disperarea lor sa-mi fure si cainele nu numai votul!
align="right" id="quote2"> :) Uite asa stateam eu ca porcul pe ganduri aseara, si am concluzionat ca firele nevazute sunt probabil mai puternice decat putem noi pricepe, si e clar ca se da o lupta sau mai multe, si sunt interese...si va iesi ce trebuie sa iasa si la referendum si pe viitor... si apoi, mi-am adus aminte de tine , cu terenul si cu independenta :) ( asa ziceam eu cand nu mai puteam de stres in anumite vremuri, nu mai dau nume ale cui erau vremurile, ca mai bine imi iau o vaca si ma mut la tara sa stau linistita)...dar vorba ta, daca ne iau astia si vaca si cainele si tot :) !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corap
s-o fi informat intre timp, si-o fi adus aminte, sau o fi vorbit gura fara el. oricum nu inteleg ce-ai vrut sa spui si ce legatura au acele cu papuceii mei.
align="right" id="quote2">Lasa, ca inteleg io. Si poate si altii care cetesc pe aici. Eu o iau intr- o oaresce proportie drept compliment adus verzei mele. [8D]Cat despre observatia vis-a-vis de Antonescu, exact ce spuneam: pt un conducator de lovituri de stat e magistral in actiunile si declaratiile lui[alcool] Si eu mai ii spusesem Bravo pe aici[:I]Catrink, singura chestie urata e cu teroristii.Ba nu, sunt doo: alegem niste incompetenti sau niste voit incompetenti ori competenti, dar doar pt ei (si periculosi pt noi?)[zid][mamica]in[9cer]de[fetita]"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)my little sunshineid="Century Gothic">id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Eu cred ca ma duc la vot pt. ca astia sunt in stare in disperarea lor sa-mi fure si cainele nu numai votul!
align="right" id="quote2">asa ghindesc si io[;)][mamica]in[9cer]de[fetita]"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)my little sunshineid="Century Gothic">id="size1">id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...