Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mergeti la referendum?


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

  • Răspunsuri 788
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui andas
Pe "documentul exploziv" al Evenimentului Zilei apar niste pagini fara nici o semnatura si la final, pe ultima pagina apar semnaturile tuturor.Oare , paginile de inceput nu au putut fi refacute si adaugat un paragraf. Chiar va par atat de naivi incat sa scrie cu subiect si predicat ca intentioneaza sa desfiinteze toate institutiile statului? Un astfel de document se semneaza de catre fiecare actor, pe fiecare pagina. Avand serviciile secrete in mana lui Baselnicu ii aresta unul cate unul pana acum. Asta este asa, pusa sa vada presa, sa mai zica lumea...uite ce fac, unde ne duc, uite ce nemernici sunt, doar eu Basescu si ai mei va pot garanta linistea si stabilitatea.
align="right" id="quote2">ma faci sa rad! si cei care au recunoscut deja ca au semnat documentul au mintit? [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Album http://picasaweb.google.com/nicole.poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei Chiliman e un om normal, din pacate, daca referendumul reuseste sa-l dea jos pe TB, va zbura din peneleul cel democrat. God, Eugen Nicolaescu presedinte la filiala Bucuresti, pfui...

 

Pai Lala la un plagiator trebuie sa te astepti doar la tromboane si mistificari.

Eu cred ca nici Ponta personal nu mai stie cand spune adevarul si cand nu. Sau daca il spune vreodata.

 

Da domnu Ponta nu ai vrea matalica sa te ocupi un picut macar si de guvernare ? Stim ca e o chestie complicata si te surmeneaza, da macar incearca.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat de curiozitate pe site-ul usl: http://www.davotez.ro/campanie?limitstart=0

 

Daca usl-ul dona banii de campanie + costurile de organizare referendum bugetului asistatilor sociali, ramaneau fara sustinatori! Ca singurii care-l vor pe basescu plecat, conform site-ului asta sunt doar asistatii social.

 

A nu se intelege ca nu empatizez cu oamenii de acolo, cu faptul ca au probleme, ca traiesc greu, ca nu au ce pune pe masa copiilor, etc. Spun doar ca e grav ca viitorul acestei tari sa fie decis EXCLUSIV de aceasta categorie de oameni (e un singur "om de afaceri" acolo).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum poti sa te iei de Sova ??? Eu il adooor......[:D] plus Robert Negoita de cand am auzit ca e si el doctor in drept [alcool] da am precizat in alta parte ca acum se ocupa cu trebi importante printr-un sector altadata normal.

 

 

Cred ca v-a sarit un punct important din programul fortelor democratice ale Romaniei : e o chestie acolo care spune negru pe alb ca in noua Constitutie trebuie sa se acorde cetatenilor dreptul de suspendare al presedintelul ales daca se exista 1 000 000 de semnaturi in acest sens. Sa vedeti atunci suspendari, o zi unu, peste 3 luni altul, se intoarce primul, e suspendat din nou samd Circ total[bum][bis][cri][harp][bere][jongleur][majoreta][neand][berest]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei da, mai, Andas, noroc cu voi, astia putini! Ne salvati sustinand asa un premier capabil si mai ales original in toate si un presedinte cu o minte permanent de veghe[:D]

 

In alta ordine de idei: e o tristete pe la Antena 3, nu mai intrasem de mult timp pe site-ul lor. Am intrat sa vad cum au tratat subiectul cu acordul "minune". Nimeni nu comenteaza la articolele lor. Asa o tristeteeee...cred ca tocmai si-au dat seama ca au pierdut. Mai sunt doua zile de campanie. Ce se fac ei daca scot un 20% prezenta parlita?[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...