Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mergeti la referendum?


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Off topic...e inceputa urmarirea penala impotriva ...lor,e la al treilea termen deja dosarul......dar a trebuit sa lupt....mult ....nu e PDL-ul,draga mea,dar justitia e cea din vremea PDL-ului o justitie corupta pe care trebuie sa o invingi cu propriile ei arme...josnic.

Asa ca Androix,nu te bucura ,tocmai ca am avut tupeu sa ma iau de gat cu ei....

Si de aia zic din toate puterile ca nu a facut nimic cu lupta impotriva coruptiei si nimic pentru o justitie normala...nimic cu majuscule da?

 

Madalina

 

 

Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 788
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mada, Mada...

 

Eu inca mai cred ca se poate. Dar daca tu imi spui ca Basescu e de vina pentru ce i s-a intamplat Evei, atunci le faci jocul. De-a dreptul.

 

Da, eu cred ca justitia poate fi functionala. Si da, eu cred ca legea ar trebui sa fie egala pentru toti. Numeste-ma idealista insa eu tot vreau sa traiesc o tara normala. Iar tara aia normala e aia in care legea e respectata. Punct. Nu exista - ba si aia au facut! Trebuie sa intelegem cu totii ca daca USL ar fi fost cinstit n-ar fi facut multe si mai rele decat predecesorii!!! Putem sa pricepem asta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Citat:
citat din mesajul lui mrenescu Ne salvati sustinand asa un premier capabil si mai ales original in toate
align="right" id="quote2">Premierul a fost numit de Basescu.Ia de la Basescu![8D]
align="right" id="quote2">Asta e un limbaj la care prefer sa nu achiesez!Basescu a numit un premier al majoritatii. Nu exista alta solutie. Asta ii zicea cartea aia mica si ingrata ca e obligat sa faca. Sa nu ne prefacem ca nu stim. Buna sau rea, fie ca ne place sau nu, Constitutia exista si e esentiala respectarea ei. Ca de aia incepe jurmantul pe care l-au depus ministrii si premierul cu jur sa apar Constitutia si legile tarii. End of story
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul
Citat:
citat din mesajul lui eumadain vremea PDL-ului a fost oparita Eva
align="right" id="quote2">Logica de fier.
align="right" id="quote2">Capcaune eu am argumentat in ultimul meu mesaj de ce cred ca justitia e la pamant si nu a facut PDL-ul adulat de tine nimic.Daca asta e tot ce ai priceput tu,vis-a vis de nenorocirea Evei si justitia romana....Eu iti doresc doar sa nu ajungi in procese cu vreun copil de al tau vatamat si sa astepti dreptate fara sa iei tu fraiele in mana.Sau sa-ti doresc sa treci prin ce am trecut eu?Nu,nu fac asta.Rusine Capcaune.MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mrenescu
Mada, Mada...Eu inca mai cred ca se poate. Dar daca tu imi spui ca Basescu e de vina pentru ce i s-a intamplat Evei, atunci le faci jocul. De-a dreptul.Da, eu cred ca justitia poate fi functionala. Si da, eu cred ca legea ar trebui sa fie egala pentru toti. Numeste-ma idealista insa eu tot vreau sa traiesc o tara normala. Iar tara aia normala e aia in care legea e respectata. Punct. Nu exista - ba si aia au facut! Trebuie sa intelegem cu totii ca daca USL ar fi fost cinstit n-ar fi facut multe si mai rele decat predecesorii!!! Putem sa pricepem asta?
align="right" id="quote2">Ai cumva copii opariti si te afli in proces cu cei care au facut asta?Ti-ai carat copilul la expertize la IML?Ai vazut-o urland cu pielea jupuita ?Vrrei link?Am,no problem.Nu-ti doresc sa afli ce inseamna justitie.Iti pot oferi un link,daca vrei.Chiar cati dintre voi sunt in proces cu cei care le-au desfigurat copiii?Incadrarea s-a schimbat la slutire....aud?Cati dintre voi care laudati justitia ati avut de a face cu ea?Deci cei adulati de voi nu au facut nimic bun cu justitia...nimic.Mrenescu esti mic copil.Niciunul...asa ca....va doresc o seara buna...MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eumada, este a nu stiu cata oara cand dupa ce ti-ai epuizat toate argumentele, introduci in discutie pe post de argument suprem o nenorocire ce tine strict de viata ta personala, pentru ca apoi orice comentariu la subiect dar care nu empatizeaza cu acest argument suprem sa fie descalificat si blestemat in fel si chip.

 

Nu noi suntem cei care-ti incalcam proprietatea privata, ci tu iti intinzi rufele la uscat in spatiul public.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...