Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mergeti la referendum?


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mrenescu
Eumada, gata, e vinovat Basescu pentru ce i s-a intamplat copilului tau.Daca pe tine asta te multumeste, eu n-am ce argumente sa-ti aduc in fata unei astfel de afirmatii. Pe bune, nu am!Salcia, eu m-am distrat copios cand l-am auzit pe martafoi zicand sa votez cu dragoste. Mi s-a parut ca aduce excesiv cu Mircea Radu - "iubiti-va mult!"[:D][:D][:D]Alinuk, aseara omul de o "vasta cultura" Mircea Badea l-a facut "mare bou" pe Plesu pentru aceste declaratii. Cine are ochi sa vada si minte sa inteleaga, face diferenta intre acesti doi oameni. Eu pe Badea il inteleg. Era manat de foame. Ma intreb insa daca la fel de intelegator ca si mine va fi si CNA.
align="right" id="quote2">Citesti numai ce-ti convine.Eu am spus ca justitia nu s-a schimbat in vremea lui Basescu,asa cum sustii.Atat.Trunchiezi contextul tipic avocatesc,numa ca de aia exista contestatii,stii?Si nu vorbi daca nu cunosti.Mai bine asa.Teoria e una si practica e alta.MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 788
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dyannna
Mrenescu,Mircea Badea ne-a facut boi pe toti cei care nu votam cum vrea el, sa-l citez "cine inca mai baseste, ori e bou, ori nu gandeste":))
align="right" id="quote2">El macar nu e om politic.Dar din partea unui om politic cum ti se pare ca suna asta:"Daca vreti sa vedeti un film horror priviti duminica pe fereastra.O sa vedeti armate de zombi incolonate inspre sectiile de vot."Stii cine a spus asta:Sebastian Lazaroiu, fost consilier prezidential si fost minstru al muncii.Atat de mult pretuieste el oamenii care gandesc diferit de el.http://www.cotidianul.ro/lazaroiu-despre-cei-care-vor-vota-armate-de-zombie-incolonate-spre-sectiile-de-vot-189640/Eu am tot sperat sa evoluam ca natie si sa avem parte, printre altele, de niste campanii electorale mai decente.Dar in ultimul timp mi se pare ca involuam.[vom]ali Mama fericita de Andrei (20.06.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce cauta aseara Basescu la 0TV,ala pe care vroia sa-l inchida?

 

E clar cine e in spatele PPDD....daca a accepat sa apara acolo.....In schimb B1 mi-a disparut din grila.Teoria conspiratiei se adevereste....

 

Madalina

 

 

Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu voi merge si voi vota Da. motivele sunt complexe si nu stau sa le povestesc. spun doar ca am avut ocazia sa cunosc persoane in pozitii importante atat din USL cat si din PDL si am avut de-a face cu ei si in viata personala si cea profesionala. in viata personala cum e normal sunt toti persoane ok..in cea profesionala , distrugerile cele mai mari le-am vazut din partea PDL.

Nu sunt ingeri nici unii nici altii dar vreau ca ptr ceva timp USL sa le dea la gioale (ca sa ma exprim "fin" precum politicienii romani[bang]) celor din PDL.

Daca USL se va dovedi marsav ii va veni randul sa plateasca. acum vreau sa vad ceva capete cazand din PDL si cadn se va intampla voi avea ceva satisfactii personale.

Bafta tuturor pro sau contra si oricare ar fi rezultatul sper sa nu fie un dezastru ptr tarisoara nostra. [flo]

 

Pasim in noul an cu speranta ca va fi [cool] si distractia va continua in formula trio [bum]

 

Povestea lui Ricky

http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ali,departe de mine gandul de a-i lua apararea lui Lazaroiu ptr ca il simpatizez putin spre deloc,dar armatele de zombii sunt cei plimbati cu autocarele si masinile de partid sa voteze pe liste suplimentare...nu cred ca se referea la toti cei care nu au aceiasi optiune de vot.

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ali
Citat:
citat din mesajul lui dyannna
Mrenescu,Mircea Badea ne-a facut boi pe toti cei care nu votam cum vrea el, sa-l citez "cine inca mai baseste, ori e bou, ori nu gandeste":))
align="right" id="quote2">El macar nu e om politic.Dar din partea unui om politic cum ti se pare ca suna asta:"Daca vreti sa vedeti un film horror priviti duminica pe fereastra.O sa vedeti armate de zombi incolonate inspre sectiile de vot."Stii cine a spus asta:Sebastian Lazaroiu, fost consilier prezidential si fost minstru al muncii.Atat de mult pretuieste el oamenii care gandesc diferit de el.http://www.cotidianul.ro/lazaroiu-despre-cei-care-vor-vota-armate-de-zombie-incolonate-spre-sectiile-de-vot-189640/Eu am tot sperat sa evoluam ca natie si sa avem parte, printre altele, de niste campanii electorale mai decente.Dar in ultimul timp mi se pare ca involuam.[vom]ali Mama fericita de Andrei (20.06.2008)
align="right" id="quote2">Ali, total de acord cu tine. Exista scursuri politice in toate partidele, si inca foarte multe!!! Dar eu nu pot trece cu vedere ( si "nici cu buzunarul", apropos) ce s-a intamplat in ultima luna.Ma intrebam ( retoric, desigur) daca Romania mai e guvernata pentru ca se pare ca Guvernul si interimarul sunt ocupati cu orice altceva!Ce-or zice bietii investitori? Nici nu poti sa explici toate ororile astea unor oameni care au investit sute de milioane de euro in Romania. N-ar intelege.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mrenescu
Citat:
citat din mesajul lui ali
Citat:
citat din mesajul lui dyannna
Mrenescu,Mircea Badea ne-a facut boi pe toti cei care nu votam cum vrea el, sa-l citez "cine inca mai baseste, ori e bou, ori nu gandeste":))
align="right" id="quote2">El macar nu e om politic.Dar din partea unui om politic cum ti se pare ca suna asta:"Daca vreti sa vedeti un film horror priviti duminica pe fereastra.O sa vedeti armate de zombi incolonate inspre sectiile de vot."Stii cine a spus asta:Sebastian Lazaroiu, fost consilier prezidential si fost minstru al muncii.Atat de mult pretuieste el oamenii care gandesc diferit de el.http://www.cotidianul.ro/lazaroiu-despre-cei-care-vor-vota-armate-de-zombie-incolonate-spre-sectiile-de-vot-189640/Eu am tot sperat sa evoluam ca natie si sa avem parte, printre altele, de niste campanii electorale mai decente.Dar in ultimul timp mi se pare ca involuam.[vom]ali Mama fericita de Andrei (20.06.2008)
align="right" id="quote2">Ali, total de acord cu tine. Exista scursuri politice in toate partidele, si inca foarte multe!!! Dar eu nu pot trece cu vedere ( si "nici cu buzunarul", apropos) ce s-a intamplat in ultima luna.Ma intrebam ( retoric, desigur) daca Romania mai e guvernata pentru ca se pare ca Guvernul si interimarul sunt ocupati cu orice altceva!Ce-or zice bietii investitori? Nici nu poti sa explici toate ororile astea unor oameni care au investit sute de milioane de euro in Romania. N-ar intelege.id="red">
align="right" id="quote2">De unii investitori iti pot spune eu ce au facut. au venit , am muncit sa-i convingem sa investeasca in sistemul energetic din Ro ca sa avem centrale moderne eficiente si energie caldura etc mai ieftina , nu aveam legislatia in linie cu cererile UE asa ca s-au dus investitorii si au facut si lobby ptr noi la Bruxelles , taras grabis cu toata birocratia ne-am pus pe treaba si veni dl Videanu la minister si a distrus tot. de ce? prietenii stiu de ce...Interese personale si de partid se numesc. Nici mie nu imi place cum da Ponta cu bata in balta de cand a fost numit prim ministru si nici pe Crin nu il vad presedintele Romaniei dar am motive sa nu mai vreau sa am de-a face cu PDL istii.Voi credeti ca un guvern oricare ar fi el poate face prea multe fara indicatiile pretioase ale UE? nu cred ca se va ajunge la derapaje majore daca pleaca Base.Iar chestia cu TVA platit la incasarea facturii mi se pare cinstit si e o masura pe care o salut.Fiecare cu ce-l doare![:D] [pup]Pasim in noul an cu speranta ca va fi [cool] si distractia va continua in formula trio [bum]Povestea lui Rickyhttp://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...