Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Actiunea "Suspendation"(2)


Recommended Posts

Eu ma ingrozesc! E incalificabil si incredibil in acelasi timp! Oamenii astia se si ne discrediteaza minut cu minut.

Deja toti comentatorii seriosi care nu-i erau deloc favorabili lui Basescu in ultima vreme, ca de ex Hurezeanu, trag semnale de alarma cu privire la gravitatea mesajelor externe ! Si USL pare ca vine de undeva din tunelul timpului, sau de pe vreo insula cu bastinasi primitivi si usor de pacalit...

 

Pe de alta parte se intampla alte chestii interesante in justie, fam Nastase numa ce a primit verdict cu suspendare, ca-s buni familisti, ca s-antamplat demult, dar tanti Jianu merge la zdup! Cred ca nu-i buna familista...

 

Pene colorate... cate putin din toate!

 

album

gradina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 157
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ca sa intelegeti ce sau cine sta in spatele acestor lucruri si care e motivatia pentru care baietii s-au grabit, cititi-o pe Sorina, fost jurnalist al A3.

http://sorinamatei.blogspot.ro/2012/07/mafia-89.html

 

Si ca sa fie treaba treaba, Adriana Saftoiu tocmai a declarat la B1

ca presedintii de camere au fost schimbati cu incalcarea regulamentului. Hopa, uite si un PNL-ist sanatos la cap. Rasuflu usurata ca mai exista si din astia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui olympia
Eu ma ingrozesc! E incalificabil si incredibil in acelasi timp! Oamenii astia se si ne discrediteaza minut cu minut. Deja toti comentatorii seriosi care nu-i erau deloc favorabili lui Basescu in ultima vreme, ca de ex Hurezeanu, trag semnale de alarma cu privire la gravitatea mesajelor externe ! Si USL pare ca vine de undeva din tunelul timpului, sau de pe vreo insula cu bastinasi primitivi si usor de pacalit...Pe de alta parte se intampla alte chestii interesante in justie, fam Nastase numa ce a primit verdict cu suspendare, ca-s buni familisti, ca s-antamplat demult, dar tanti Jianu merge la zdup! Cred ca nu-i buna familista...Pene colorate... cate putin din toate!albumgradina
align="right" id="quote2">Da - l-am auzit si eu pe Hurezeanu in ultima vreme.Si am auzit si de Tamara si ma intrebam si eu de ce aia nu e buna familista.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Faza tare a Zilei[:D][:D][:D]:

Mihail Neamtu ( pe Facebook):

 

"In pauza publicitara la emisiunea Realitatea TV, Dan Sova s-a apropiat de urchea mea si, cu o privire fixa a început urmatoarea incantatie: Neamtu hitleristule, fascistule, Neamtule, hitleristule, hitleristule, fascistule... Ad nauseam. A durat cam cât de o pauza publicitaraCa si Banicoiu, Negoita Robert sau Mazare, omul asta e în prin Parlamentul României, prieten cu Victor Viorel Ponta, voteaza legi, da interviuri, are permis de conducere si, mai ales, pregateste viitorul României sub umbrela USL. Horror."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corlatean a fost cel care a incercat, dar nu a reusit sa-i declare incompatibili si pe 2 judecatori de la CCR. Dupa ce a cerut revocarea lor pe motive de incompatibilitate pe 27 iunie, in 4 iulie dupa ce reprezentantii pe justitie din UE au luat pozitii ferma a dat inapoi si a declarat ca nu s-a pus problema de revocare !

 

Eu cred ca postul de ministru al justitiei pe care l-a primit presupune, in acest mandat si punearea in practica a catorva comenzi politice.

 

Ce ai scris tu mai sus, mrenescu face parte din aceeasi categorie.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mai e si asta:

 

Cercetarile privindu-l pe omul de afaceri Sorin Ovidiu Vintu, in cazul referitor la Banca Agricola, au fost stopate de procurorii Marcel Sampetru si George Balan, potrivit datelor curprinse intr-un dosar redeschis ca urmare a extradarii din Indonezia a lui Nicolae Popa.

 

 

http://www.ziare.com/sorin-ovidiu-vantu/stiri-sorin-ovidiu-vantu/cercetari-legate-pe-sorin-ovidiu-vintu-in-dosarul-fna-oprite-de-sampetru-si-balan-1178416

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catrinik
Si mai e si asta:Cercetarile privindu-l pe omul de afaceri Sorin Ovidiu Vintu, in cazul referitor la Banca Agricola, au fost stopate de procurorii Marcel Sampetru si George Balan, potrivit datelor curprinse intr-un dosar redeschis ca urmare a extradarii din Indonezia a lui Nicolae Popa.http://www.ziare.com/sorin-ovidiu-vantu/stiri-sorin-ovidiu-vantu/cercetari-legate-pe-sorin-ovidiu-vintu-in-dosarul-fna-oprite-de-sampetru-si-balan-1178416
align="right" id="quote2">De aceea meritau promovati si recompensati, doar si-au dovedit calitatile si abilitatile. Cei doi sunt cei care negociau cu Ponta posturile de procuror sef DNA si procuror general. Cel mai grav mi se pare faptul ca actuala putere vrea sa legitimeze toate aceste magarii cu "vointa poporului" exprimata la referendum. Este incredibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp, Corlateanu da vina pe un subordonat si zice ca el nu a auzit in viata lui de asa ceva; usele face miting cu lautari la Cta pentru imagine, wow ce de multimi si Marga reduce drastic sectiile de votare din strainatate, mai precis din Italia, Spania, SUA si Republica Moldova: in Italia de la 55 la 7 [alcool], in Spania de la 38 la 9 samd.

Vestea buna este ca totusi au voie sa voteze si cetatenii romani din strainatate, cel putin deocamdata.[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...