Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Imi ofer serviciile de bona in IASI


Recommended Posts

Ma recomand ca fiind o fire calma, iubitoare de copii, capabila de a oferi multa atentie si dragoste copilasului /copilasilor ( 1 sau 2) care se afla sub supravegherea si ingrijirea mea. Sunt creativa in jocurile si activitatile specifice varstei copilului/copiilor. Experienta ca bona timp de doi ani cu 2 copilasi( 1 si 6 luni si 6 ani), calitatile mele de bucatareasa si gospodina iscusita, precum si studiile superioare ( Facultatea de Psihologie [finalizata] ), ma ajuta sa fiu in conformitate cu asteptarile parintilor. Ofer si cer seriozitate. DESPRE EXPERIENTA DE 2 ANI A fost o experienta foarte frumoasa,am avut in grija 2 ingerasi minunati.Atributiile mele au fost ingrijirea si supraveghere, jocuri si activitati specifice varstei, ajutor la treburile casnice precum si respectarea programului impus de parinti copiilor. Aceasta colaborare cu parintii a avut si un final deoarece aveam de dat examenele finale la facultate. Acum dupa finalizarea studiilor imi exprim dorinta de a fi contactata in vederea unei noi colaborari. Am oferit si mi-a fost oferita seriozitate. Mentionez ca doresc un program de 8 ore pe zi, ma deplasez eu la domiciliul parintilor iar in privinta salarizarii prefer o discutie privata in functie de atributiile pe care le voi avea in vedere. Va multumesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Citat:
citat din mesajul lui brandusica
Ma recomand ca fiind o fire calma, iubitoare de copii, capabila de a oferi multa atentie si dragoste copilasului /copilasilor ( 1 sau 2) care se afla sub supravegherea si ingrijirea mea. Sunt creativa in jocurile si activitatile specifice varstei copilului/copiilor. Experienta ca bona timp de doi ani cu 2 copilasi( 1 si 6 luni si 6 ani), calitatile mele de bucatareasa si gospodina iscusita, precum si studiile superioare ( Facultatea de Psihologie [finalizata] ), ma ajuta sa fiu in conformitate cu asteptarile parintilor. Ofer si cer seriozitate. PT CEI INTERESATI VA ROG SA MA CONTACTATI LA ID-UL brindusa.astefanoaei@yahoo.com sau PM pe site-ul acesta. Va multumesc si sa va bucurati de copilasii dvs.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...