Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (799).Felicitari Mihaelafalt !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dia, imi pare rau. Am crezut ca astepti duminica dimineata...

Eu in locul tau as face inseminare, poate de vina e aciditatea din vagin, globulele albe din uter sau celulele Natural Killer.

 

 

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">

 

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimotoid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miky mersi dar nu stiu ce sa zic, mi-au aparut si cosurile, unul chiar urat aproape de nas, de obicei imi apareau pe funte sau pe langa par, acum cred ca e ceva diferit la organism, cu stresul din luna asta.

Dia imi pare rau dar totusi nu e prea devreme pentru test?

[pup][pup][pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, nu e prea devreme, am facut testul in ziua 29, respectiv ziua 16 DPO. Astept sa vina. Tu cand trebuie sa faci testul? Poate e cu noroc luna asta deoarece nu te-ai stresat pentru bebe, cine stie.

Emilia, inseminare...dr mea mi-a zis ca as cam face-o degeaba...dar o sa mai deschid o data discutia luna asta cand ma duc la monitorizare. Ea merge pe premiza ca in 8 ani de incercari, amandoi fiind sanatosi si cu toate analizele ok, ar fi trebuit sa se intample macar o data sa raman...din aceasta cauza ea zice ca tot la fiv ajung. Mai am 2 luni de tratament.

 

in asteptarea unei minuni

AMH 2.35, trompe permeabile, laparoscopie ok, normospermie, infertilitate inexplicabila de 8 ani.

3 luni/2011 stimulare cu CSD fara obtinere sarcina.

Iulie stimulare Femara, CSD, 1 aspenter, 1 magneB6, 1 acid folic/zi => fara obtinere sarcina

Prezent repet tratam femara

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dia la mine miercuri ar fi prima zi cand as putea face testul, dar iti dai seama ca la ce bafta am eu sigur nu ajung pana atunci fara sa imi vina uratii.

Mai e un semn faptul ca inauntru e curat, ultimele 2 luni betisorul era rozaliu bine de prin ziua 25, azi ziua 26 si curat tot.

Doamne sper sa fie [bibe] si acum imi pare rau ca nu am prestat asa cum trebuia in ziua 14, 15 cand era cel mai important eu am luat pauza ca aveam nervi din cauza babei.

Am uitat sa va salut Buna dimineata tuturor.

[pup][pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, atunci tinem pumnii pentru miercuri [pup]

 

in asteptarea unei minuni

AMH 2.35, trompe permeabile, laparoscopie ok, normospermie, infertilitate inexplicabila de 8 ani.

3 luni/2011 stimulare cu CSD fara obtinere sarcina.

Iulie stimulare Femara, CSD, 1 aspenter, 1 magneB6, 1 acid folic/zi => fara obtinere sarcina

Prezent repet tratam femara

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!!!

[hopsieu] cu o [cafea]!!!!

dia imi pare rau pt testul negativ, dar stii vb pana nu se vede rosu se mai spera!!!

mihaela, [ruga] sa fie luna cea norocoasa !!!!

 

o duminica placuta la toate va doresc!!!![pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!!

Fetelor zilele trecute o alta fost aspiranta anascut 2 baietei sanatosi si papaciosi,balanta_tmid="red">.Sa va traiasca si sa va bucurati de ei.

Cosmi se lasa asteptat bb 2 dar acum nu mai sunt asa stresata ca prima data,te pup [pup]

 

anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

 

AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...