Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (799).Felicitari Mihaelafalt !


Recommended Posts

Fetelor unde sunteti ca sunt in panica.

ma pregateam sa ma duc in piata si am intrat in baie sa ma pis si nu am rabdat asa ca am facut un test din ala de pe ebay ieftin stiti dac sunt bune?

S-a pozitivat imediat, liniuta a 2 e prezenta acolo si e aproape la fel de rosie ca cea de control.

nu mai pot de emotii, nici nu stiu ce sa fac, as da fuga si la beta dar nu pot pleca pana maine dimineata, m-as duce in oras sa mai iau un test, voi ce spuneti?

[pup][pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Fetelor unde sunteti ca sunt in panica.ma pregateam sa ma duc in piata si am intrat in baie sa ma pis si nu am rabdat asa ca am facut un test din ala de pe ebay ieftin stiti dac sunt bune?S-a pozitivat imediat, liniuta a 2 e prezenta acolo si e aproape la fel de rosie ca cea de control.nu mai pot de emotii, nici nu stiu ce sa fac, as da fuga si la beta dar nu pot pleca pana maine dimineata, m-as duce in oras sa mai iau un test, voi ce spuneti?[pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos
align="right" id="quote2">wowsuper tare!!!fata eu zic ca-s bune testeleam facut sio eu unul de sarcina si a iesit negativdeci al tau sigur e bunfugi si fa betabravo Mihaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!Aspenter (75 mg) 1 pastila la 2 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma duc sa iau un sure chec si revin.

Pipi oricum era foarte diluat al treilea pe ziua de azi, ma gandesc ca iese sigur si la SC daca e pozitiv asta, mii frica doar sa nu fie asta din ala care arata fals pozitiv.

[pup][pup][pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sunt gravi!!!!!!!!!!!!!!!

In primul minut in care am pus 4 picaturi din a 5 urina de astazi foarte diluata in SC s-a si pozitivat.

Imi vine sa plang, sa rad sau sa urlu de fericire nici eu nu stiu.

nervii mei de luna asta eu ajutat la ceva bun.

[pup][pup][pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...