Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (799).Felicitari Mihaelafalt !


Recommended Posts

Multumesc fetelor.

ma duc sa fac mancare pentru batrana si revin.

Va rog sa nu ma treceti la titlu pana nu ajung la eco si am confirmarea ca sarcina e in uter.

[pup][pup][pup][pup][pup][pup] astia sunt de molipsire

Mai fetelor cand spuneau fetele care au ramas gravide ca detasarea e solutia pentru a ramane gravi nu le credeam si ma gandeam ca e usor sa dai sfaturi dupa ce ai reusit dar chiar asa este, uitati-va la mine, pana acum cateva zile nici nu am indraznit sa ma gandesc ca as putea ramane luna asta, a fost cea mai stresanta luna pentru mine din ultimii 2 ani incoace si ii multumesc Lui DD ca mi-a indeplinit visul.

 

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Fetelor sunt gravi!!!!!!!!!!!!!!!In primul minut in care am pus 4 picaturi din a 5 urina de astazi foarte diluata in SC s-a si pozitivat.Imi vine sa plang, sa rad sau sa urlu de fericire nici eu nu stiu.nervii mei de luna asta eu ajutat la ceva bun.[pup][pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos
align="right" id="quote2">supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!bravo mihaaaaaaaa!!!!!!!!!!felicitari!!!!!!!!!!!!!!scot trompetele!!!! [batetoba][bum][harp][cheers][colegi][colegi][colegi][cool][disco][disco][disco][dual][dual][bere][bere][berica][berica][majoreta][majoreta][majoreta][roker][roker][roker][trombon][trombon]Aspenter (75 mg) 1 pastila la 2 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni nimic din lumea asta nu ma mai poate supara acum si enerva, deja am zis ca o sa le pun la fund toate vorbele si supararile.

Eu o sa am grija de batrana incontinuare asa cum stiu eu, adica sa ii dau mancare, sa o schimb de 3 ori pe zi dar daca e vorba de ridicat de pe jos imi pare rau primul e bebelul meu si dupa aceea ea.

Multumesc Moni intradevar testul a fost unul din cele norocoase.

Cand m-am dus la farmacie sa iau SC farmacista era graviduta si cand mi la dat i-am zis ca trebuie sa fie unul din cele pozitive si a zis ca daca a iesit la ea sigur iese si la mine.

Apropo ce sa iau pentru durere in gat si tuse?

Eu aseara am luat un fervex si trachisept dar acum imi e frica sa mai iau si ma doare tare in gat.

[pup][pup][pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Miha,sarcina usoara si bebe sanatos!!!![bis][bis][bis]

 

Gaby concediu placut!!![pup]

Rama bafta multa[ruga]

 

Pupici tuturor!!!

 

O zi frumosa!!!!

 

Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi]id="purple">

 

 

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]

id="size1">id="blue">

"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"

Amos Bronson Alcott

id="red">id="size1">
id="right">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha felicitari [flo][pk][pup], deci am avut reptate ca poate iese bebe luna asta ca nu te-ai mai gandit la el, si pentru ca iese atunci cand nici nu te astepti. Felicitari inca odata si-ti dau si [pup][pup] de molipsire. Sa revii cu vesti bune. Eu deja m-am emotionat de parca era testul meu, deja am ochii inlacrimati.[pup][pup]

 

in asteptarea unei minuni

AMH 2.35, trompe permeabile, laparoscopie ok, normospermie, infertilitate inexplicabila de 8 ani.

3 luni/2011 stimulare cu CSD fara obtinere sarcina.

Iulie stimulare Femara, CSD, 1 aspenter, 1 magneB6, 1 acid folic/zi => fara obtinere sarcina

Prezent repet tratam femara

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sunt o gravida rea, proasta si egoista, exact in ziua ovulatiei stiti ca m-am suparat tare si am baut 3 pahare de vin, duminica am baut cam 50 de grame de afinata de casa si o jumatate de bere, duminica cealalta am baut 2 pahare de visinata.

Spuneti si voi nu sunt cu capul de atatia ani ma pazesc de orice dupa ovulatie si acum m-am apucat de baut, de parca mi-ar fi placut bautura pana acum.

Si am si ridicat, hamalit la cutii cu marfa, acum stau si ma gandesc in urma si imi pare foarte rau, deja am trecut pe fructe ca am avut o alimentatie tare neechilibrata in ultimul timp.

Alex daca citesti te rog sa imi spui are rost sa fac homocisteina in sarcina, influenteaza cu ceva? Si ft4 mai trebuie facut?

Oricum o sa sun doctorita sa imi spuna ce sa fac maine dar dupa 12 ca acum nu e la cabinet si nu vreu sa o deranjez pe mobil.

[pup][pup][pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miky hai ca tarai picioarele, vedeti ca urmati voi, tu, Moni, Velvet, Alex si toate fetele iubite de pe acest forum.

[pup][pup][pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...