Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (799).Felicitari Mihaelafalt !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da velvet sigur il incep de diseara, nu stiu sigur doza inca cred ca 0,4. Doctorita nu are program la cabinet azi si nici la telefon acum nu raspunde cred ca e in vreo operatie ceva insint mai tarziu daca nu raspunde azi imi fac 0,4 diseara si o sa pun si untro sau arefam diseara.

 

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Fetelor sunt gravi!!!!!!!!!!!!!!!In primul minut in care am pus 4 picaturi din a 5 urina de astazi foarte diluata in SC s-a si pozitivat.Imi vine sa plang, sa rad sau sa urlu de fericire nici eu nu stiu.nervii mei de luna asta eu ajutat la ceva bun.[pup][pup][pup][pup]
align="right" id="quote2">Yaiii, ce veste buna !! Felicitari, sa fie intr-un ceas bun si Doamne-ajuta!! [pup][pup][pup]Nu-ti face mustrari de constiinta de ce-ai facut pana acum, de aici incolo e important sa ai grija la ridicat de greutati, la alcool etc. Nu au influentat cu nimic efortul/alcool, mai ales ca SC-ul e asa categoric, SC-ul se pozitiveaza de la HCG mai multisor, nu e asa sensibil, deci bebe secreta HCG bine acolo la bulinica. [olala] Alex nu cred ca citeste, este intr-o vacanta mult-meritata [olala], de unde sper ca se intoarce burdusita de energie ca iepurasul Duracell. [:D]Mie Alex mi-a zis cand m-am dus la Fundeni imediat dupa testul +, sa cer si homocisteina. Am facut-o "degeaba" ca au iesit valori bune, dar stiu sigur ca ea asa m-a sfatuit atunci.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma scuzati, am dat buzna ca scrofi [:I]

Hello, girls ! [pup]

 

I-auzi la baba Anca ce mai zice si ea... interesant. [bum] [batetoba] [bum] [batetoba] Ups, hopaaa, mi-a scapat mana pe toba de galerie, of offf [:I]

 

Gaby, daa, nu ne lasa sa te retinem cand stai tolanita la soare, pfff ! Vacanta de vis sa aveti ! [pup]

 

Ma bag la munci, mai trag cu ochiul sa vad cine ce mai vesteste pe aici ! O zi frumoasa!! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobule multumesc.

Deci fac si homocisteina, ma gandeam sa fac si un progesteron, beta si prolactina sa vedem cum stam, iar la utro si arefam nu ma pot hotari, am utro de 100 in casa si arefam de 200.

da bobule ascult de acum o sa fiu cuminte, fac orice pentru bulinuta mea daca asa ati botezato voi.

[pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor ma enerveaza durerea asta in gat si imi si vine sa tusesc iar cand tusesc mi se incordeaza burta si simt ceva in neregula pe acolo, am luat deja un nospa dar nu stiu ce sa mai fac pentru tuse, sa se opreasca odata.

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, multumim de intrebare.[pup] Bebe e bine, il/o mai cazez vreo 6-7 saptamani si apoi il/o trec la intretinere. [:D] Am emotii cat casa pana peste 2 sapt cand mergem la morfo, de la Fundeni mi-au schimbat tratamentul. Am scos aspenterul si am ramas pe mult no-spa, Femibion2 si magneB6. Din fericire am avut analize bune acum 2 saptamani si am scapat de clexane [pk]

 

Mihaela, nu stiu ce sa-ti zic intre utro si arefam. Eu am pus utro, prietena mea a pus arefam si amandoua am fost bine. Eu as zice sa pui totusi doza ca lumea, cate 200 odata de 3 ori pe zi. Eu am pus 600 si sarcina asta, un trimestru intreg, desi n-am avut recomandare de la doctor, totul a fost sigur din start. Dar nah, am preferat sa pun sa fiu eu sigura ca nu risc nimic.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...