Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (799).Felicitari Mihaelafalt !


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Fetelor sunt gravi!!!!!!!!!!!!!!!In primul minut in care am pus 4 picaturi din a 5 urina de astazi foarte diluata in SC s-a si pozitivat.Imi vine sa plang, sa rad sau sa urlu de fericire nici eu nu stiu.nervii mei de luna asta eu ajutat la ceva bun.[pup][pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos
align="right" id="quote2">felicitari!!!!ai vazut tot raul spre bine!!!!![majoreta][majoreta][majoreta]sarcina usoara si la termen viitoare mamica de buburuza!!!![olala][pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Fetelor sunt gravi!!!!!!!!!!!!!!!In primul minut in care am pus 4 picaturi din a 5 urina de astazi foarte diluata in SC s-a si pozitivat.Imi vine sa plang, sa rad sau sa urlu de fericire nici eu nu stiu.nervii mei de luna asta eu ajutat la ceva bun.[pup][pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos
align="right" id="quote2">[olala][pk][pk]Bravo,Miha,nu ma pot abtine sa nu va citesc!!!Laura [mamica] de [avion] Cristian Alexandru 10.08.2010 si [gravired] 21+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela stai linistita si nu te ingrijora de ce ai facut pana acum ca nu afecteaza. Ai grija de acum incolo. In primele saptamani functioneaza regula totul sau nimic si daca afecta nu mai era sarcina acum, dar nu e cazul...asa ca nu te mai gandi ca totul e ok.

Sun-o pe dr sa nu stai cu raceala ca poti face febra si nu e bine. Eu m-am tratat in sarcina pt sinuzita si durere de gat cu Bioparox. E un spray cu doua capeta unul pt gat unul pt nas, e dezinfectant. E ok in sarcina nu afecteaza si mi-a trecut repede si durerea de gat si sinuzita cu el si nu a trebuit sa iau pastile. Dar cel mai bine in sarcina e sa intrebi dr ca sa fie ok in cazul medicamentelor. Pana atunci fa lamaie cu miere, la mine functioneaza doar ca trateaza efectul si nu cauza.

Legat de Arefam mai citeam pe la odisee ca da candida si are mai multe efecte adverse decat utrogestanul. Dar parerile sunt impartite. Eu as opta pt utrogestan. Clexane de ce faci? Ai mutatii sau probleme de coagulare?

 

Mami de fetita frumusica foc!

29.04.2010

MTHFR C667T heterozigot, PAI 4G/5G homozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flory da am mutatiile care sunt scrise la semnatura.

Am vorbit cu doctorita si maine dimineata trebuie sa ma prezint la ea la spital, o sa mearga cu mine la un doctor hematolog sa ma vada, oricum incep clexanul dar a zis ca de maine, sa imi fac inati analizele dimineata, homocisteina, prolactina, progesteron si beta.

[pup][pup][pup]

 

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

 

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite (tratament cu aspenter, femibion 1, magne b6, acifol, cetebe)

O sarcina pierduta la 6 saptamani si o sarcina extrauterina tratata medicamentos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui flory_blanca
Anca tinem pummii sa fie bebe. Din ce descrii tu sunt sanse mari. Bafta.Mami de fetita frumusica foc!29.04.2010MTHFR C667T heterozigot, PAI 4G/5G homozigot
align="right" id="quote2">nu mai cred de ceva ani in sansele astea dar nu se stie de unde sare iepurele.anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Bobule ,maica azi nu am mai avut nimic asa ca se pare ca a fost doar o secretie.[:D]
align="right" id="quote2">Pai si nu e de bine ?!...o pata sinistrata in z22 si apoi nimic... [olala]Te intreb de sanatate saptamana viitoare [pk] [batetoba]
align="right" id="quote2">stai linistita ca daca este bebe ma auziti tipand[:D]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...