Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Boicotarea referendumului


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui almo
Citat:
citat din mesajul lui andas
Cine isi imagineaza ca Monica Macovei este Fecioara Maria? Chiar trebuie sa credem tot ce spune ea? http://www.cotidianul.ro/daca-ai-tata-prim-procuror-esti-colega-lui-boc-si-fina-lui-macovei-ajungi-procuror-general-189568/
align="right" id="quote2">tipic USL-ist: nu am ce sa spun, schimb subiectul!e adevarat sau nu ce spune M. Macovei? ESTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Album http://picasaweb.google.com/nicole.poze
align="right" id="quote2">E exact pe stilul "robinetilor de aur" de la vila Dante.[:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui andas
De ce nu pui in balanta ce spun si fac si unii si ceilalti? Credeai ca a ajuns in varful piramidei asa dintr-o data doar pentru ca este fara de cusur sau o capacitate in materie? Nu!Ca la tribunal, ascult ce spune si ce face unul, apoi celalalt, apoi pun in balanta si abia apoi hotarasc.
align="right" id="quote2">Poti sa raspunzi punctual la ceea ce a zis Macovei in link?Pe puncte? Cum s-au modificat procesele verbale, cum nu se tine cont de stampile, cu camerele le luat vederi samd?Si apoi vorbim si de fina lui Macovei.Bine?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce trebuie sa cred ce spune Monica Macovei? As crede, daca as sti ca este fara de pata. Insa cand stiu ca nu este, atunci nu pun mare pret pe vorbele ei. De ce trebuie sa cred doar ce spune Macovei si Pdl , ascult ce spun si unii, ce spun si ceilalti si am pretentia de la mine ca sunt om matur .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si a propos, de ce am senzatia ca sesizez o urma de agresivitate, de rastire in vorbele tale Catrinik? Nu putem avea si alte pareri? In fond, de ce sa nu acceptam ca nu toti suntem nascuti in aceeasi zi sau luna! Un lucru este sigur, suntem sub acelasi soare si trebuie sa-i acceptam si pe cei de langa noi cu parerile si opiniile lor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andas
De ce trebuie sa cred ce spune Monica Macovei? As crede, daca as sti ca este fara de pata. Insa cand stiu ca nu este, atunci nu pun mare pret pe vorbele ei. De ce trebuie sa cred doar ce spune Macovei si Pdl , ascult ce spun si unii, ce spun si ceilalti si am pretentia de la mine ca sunt om matur .
align="right" id="quote2">Dar pe Ponta il crezi? Sau el e fara pata?Album http://picasaweb.google.com/nicole.poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui almo
Citat:
citat din mesajul lui andas
De ce trebuie sa cred ce spune Monica Macovei? As crede, daca as sti ca este fara de pata. Insa cand stiu ca nu este, atunci nu pun mare pret pe vorbele ei. De ce trebuie sa cred doar ce spune Macovei si Pdl , ascult ce spun si unii, ce spun si ceilalti si am pretentia de la mine ca sunt om matur .
align="right" id="quote2">Dar pe Ponta il crezi? Sau el e fara pata?
align="right" id="quote2">Nici usturoi n-a mancat, nici gura nu-i miroase lui dottore![:)]"La vita e bella" Explore Romania De mancareDulciuriDin gradina mea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andas
De ce trebuie sa cred ce spune Monica Macovei? As crede, daca as sti ca este fara de pata. Insa cand stiu ca nu este, atunci nu pun mare pret pe vorbele ei. De ce trebuie sa cred doar ce spune Macovei si Pdl , ascult ce spun si unii, ce spun si ceilalti si am pretentia de la mine ca sunt om matur .
align="right" id="quote2">Nu ca spune ea. Asta e legea la momentul actual adoptata de USL.Pe blogul ala sint doar sintetizate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andas
Si a propos, de ce am senzatia ca sesizez o urma de agresivitate, de rastire in vorbele tale Catrinik? Nu putem avea si alte pareri? In fond, de ce sa nu acceptam ca nu toti suntem nascuti in aceeasi zi sau luna! Un lucru este sigur, suntem sub acelasi soare si trebuie sa-i acceptam si pe cei de langa noi cu parerile si opiniile lor.
align="right" id="quote2">andas iti spun eu ca e adevarat iar Curtea consitutionala va judeca miercuri abuzurile din legea de organizare a referendumului.Album http://picasaweb.google.com/nicole.poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...