Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Juniori de iulie-august 2004 - 8 ani!


Recommended Posts

Neatza[flo][pup]

La multi ani Stefania cu multa sanatate si noroc in viata!!Andrea sa-ti traiasca printesa[pup]

Roxi sa va fie de bine concediul[flo]....foarte faine pozele si protagonistii[olala]ati avut noroc de o vreme foarte faina[pk]....am vazut ca ati urcat si-n turn la manastirea Gura Humorului[:D]

Leeloo[flo][pup]insanatosire grabnica piticilor!

Daria noi nu ne bagam,ceea ce spui tu ca face Giulik sunt adevarate sf-uri pentru noi, compuneri de maxim doua pagini mai ales in vacanta[bang][alcool]......isi face strict testele din culegerea pe care le-a dat-o doamna(care mie mi se par foarte simple...multe exercitii cu sinonime,antonime si de facut propozitii cu anumite cuvinte)si citeste....acum citeste cu placere Cheita de aur sau minunatele patanii ale lui Buratino...in rest joaca in parc cu prietenii,doua ore dimineatza si vreo doua-trei seara[:D][alcool]

hai pupicei si o saptamana faina

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mneatza.

sa nu ma ntelegeti gresit, dar Giulik are un mare stil de a o lalai si eram curioasa asa fac toti ? Ca noi am avut de scris la romana si asta era mai cu spor, dar continutul, aoleuuu, de felul in care scrie nu mai zic nimik :D

Daca Patrick face 3 pagini pe zi e super tare [bis]

 

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Monica70id="purple">[flo2] Alexid="green">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Noi tot in conced' (ne luam concediu aproximativ toata luna august).

Am apucat sa ajung la mama (sambata si am plecat duminica, am facut-o sa planga[q], dar eu sunt speriata de bombe cu condusul si nu ma bag decat in weekend...[:I])

Am promis solemn ca mai fac o tura si in septembrie.

 

Ieri am fost la concert la Vunk [:D]...Fetele au fost incantate (le-am culcat de dupa amiaza cu forta si amenintari ca nu le duc la concert daca nu dorm[:D][:D]...Oana nu mai dormise dupa amiaza de mai bine de 1 an, ea a renuntat la somnul de peste zi la 4 ani).id="size1">

Era si Connect-R dar la 22.30 ne-am dus la somn...[:D]

 

Azi e parada costumelor populare, de obicei e frumoasa si fetele se bucura de ea. Oricum tot orasul e plin de corturi si mestesugari...

 

Daria, compuneri la Maria e prea mult...Cred ca ei incep cu compuneri din a treia.

Maria face zilnic juma de pagina tip 2 de autodictare la romana, o problema cu 2 operatii la mate (asta e mai mult pentru scris [;)]) si o fisa la mate...mai repeta si cu John la pian (toate astea inseamna 1 ora pe zi, adunate 1/2 dimineata si 1/2 dupa amiaza...eu am insistat desi mi se pare mult pentru vacanta[:I])

 

Hai ca ma intinsei...O zi frumoasa sa avem!

 

 

 

 

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristal, dar lucrati si voi, felicitari [bis]

Noi lucram asa ... din cand in cand si atunci se apuca la 5 juma` cand stie ca voi veni eu, dar putin fata de ce citesc la voi, a pierdut din elanul de inceput de vacanta :D

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Monica70id="purple">[flo2] Alexid="green">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor[flo] iar am absentat... [:I]

 

Voi ma ingroziti cu cate lectii faceti in vacanta... Eva are de facut o compunere despre vacanta (fara barem de pagini[:)]) aseara ne-am invrednicit cu chiu si vai sa scriem juma de pagina, as fi extrem de happy sa continuam asa pana luni cand incepe scoala...

Mate nu a facut deloc toata vacanta [:I] lenea ei se combina de minune cu lenea parintilor [bang]

In schimb citeste, au aparut la noi o multime de carti cu zane de Meadows Daisy si luam mereu din ele de la biblioteca...

 

Rox ce mi-au placut pozele... unde e lacul ala?

 

pup[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai 3 pagini inseamna... 4 exercitii de colorat, 5 de socotit, de scris niste cuvinte... asa, de vacanta! caietul are 48 de pagini si noi l-am inceput pe 3 august, da? pana atunci nu a pus mana pe nimic. de aia zic ca compuneri.... vai mie!

Cori, Lacul Izvorul Muntelui e cel cu barajul Bicaz, in partea de jos e Lacul Rosu, granita dintre Jud. Neamt si Harghita. e imens, merge in nord pana langa Ceahlau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, io am ainteles 3 pagini scrise mey.

Giulik abia si a terminat caietul carusel, zici ca facea haltere asa greu ii era sa se apuce :D ca apoi ii era usor.

 

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Monica70id="purple">[flo2] Alexid="green">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...