Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Juniori de iulie-august 2004 - 8 ani!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani copilasilor pe care i-am ratat![pup]

Io am luat taurul de coarne...si lucram zilnic 1. 5 ore dimineata (pe caiete speciale de vacanta) , apoi dictare, citit cate o lectura pt clasa a doua dupa care raspundem la intrebarile legate de ceea ce a citit.Pentru ca a comentat ieri legat de D-nul Goe..ca-i prea lunga ca mar..car..este pedepsit fara Tv 2 zile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu din urma cu urari pentru toti juniorii de Iulie -Aug pe care nu i-am felicitat!

 

Azi am impachetat, miine la 8am avem avion catre tara - nici nu stiu exact ce sentimente am [:D].

La noi vacanta a fost pina acum ok-ish , am fost plecatati citeva zile aici prin tara, apoi copil la tenis camp 4h/zi , la muzee, azi e British library ...xbox, tv la greu, Olimpiada dar mai mult desene .

Lectii - voi ma uimiti ! Al meu n-a facut mai nimic , atit l-am rugat sa scrie in fiecare zi jum /pg gen jurnal ... propoziile suna asa.'Azi am fost la mare. A fost frumos .' si tot asa.... eu care vroiam sa foloseasca si el adjective, cuvinte de legatura ...asa ca l-am lasat in pace. Oricum asta n-a durat mai mult de 5zile. Atit ce face ..citeste in fiecare dim cind se trezeste cite 1h . Si l-am lasat sa-si aleaga cartii usoare, nimic com[plicat . Eu ma gindesc ca au si eu nevoie de vacanta , cum si noi avem ... i-am spus ca din sep trebuie sa ne apucam de treaba , daca vrea sa mearga la o scoala buna din clasa a 7-a. Si examenele sunt dure ...

 

Va imbratisez cu drag pe toate si sa aveti in continuare vacanta placuta , sa ne auzim cu bine in sep.[pup]

 

ps Andries- nu te-am uitat , te sun zilele astea

 

 

 

 

Mani si Alex

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mani, drum bun incoace!! ne vedem, da???? Patrick a fost in extaz cand a auzit ca veniti VOI, cei cu lego-carte-atlantis [:-)))]

Robi, ahahaha, da, chiar ca scris incontinuu 3 zile [:D]

tocma ce am aflat ca lucrez maine... la compensatie cu alta zi dar tot nu ma impac cu ideea [:D]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

care sarbatoare?[:D]..si io lucrez![pk]

 

Robi succes...tot de incaltaminte?..ati inchiriat spatiul?

 

noi nu ne laudam cu nimic decat in stil caracteristic lui Luca de a face ciudatenii si bolic clasice...umblam pe medici si fiecare pune alt diagnostic..de la zona zoster la intepatura de insecta..si eu nu stiu ce tratament sa-i dau[q]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Kim, multa sanatate la voi [flo]

 

Io ca niciodata maine + poimaine daca totul e ok nu merg la servici :D Nu mi vine sa cred :D

Maine e mini-sarbatorire acasa cu tort si sampanie si probabil la fel va fi si poimaine :D

Giulia nu stie nimik si are o mutra preocupata :D

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Monica70id="purple">[flo2] Alexid="green">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Carmen [s]

si [s] tuturor ce-si serbeaza onomastica azi !

id="purple">

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Monica70id="purple">[flo2] Alexid="green">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...