Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Juniori de iulie-august 2004 - 8 ani!


Recommended Posts

Kim, sanatate multa lui Luca!

 

Da, Petro isi deschide azi un nou magazin de incaltaminte, e chiar in centrul Iasului, a gasit intamplator spatiul (inchiriat).

Bani de investit nu avem, dar l-au ajutat furnizorii, nu avem marfa foarte multa, dar destula cat sa demaram business-ul...offf...Doamne ajuta!

 

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] La multi ani Carmen![s]

 

[s] La multi ani tuturor Mariilor![s]

 

Sa traim, sa-ntinerim! [:D]

Sa-mi traiasca fata, sa-mi traiasca soacra, sa-mi traiasca nasa si sa traiesc si eu [:D][:D]

 

Roberta, tinem pumnii![pup]

 

Marina, vacanta frumoasa sa aveti!

 

Daria, petrecere frumoasa!

 

Olivia, multa sanatate! Aveti program de vacanta nu gluma!

 

Gabi, sper ca a trecut si la Tudor. Multa sanatate!

 

Sa avem o zi minunata!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roberta, sa fie un nou inceput si sa aveti mult,mult,mult noroc [flo]

 

____________________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black"> Iuliaid="red">[floare3] Monica70id="purple">[flo2] Alexid="green">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Mariilor si Marianilor !

Maica Domnului sa ne pazeasca pe toti !

 

azi poate multi ciocnesc pahare si se veselesc, si la fel de multi sunt cei amutiti de durere, vitregiti de soarta .... Doar Dumnezeu stie de trebuie sa fie asa, de ce nu pot fi toti veseli si sanatosi...

 

Imi pare rau, ma duc la ale mele...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Carmen si La multi ani Giulia! Sa fiti sanatoase, sa fiti iubite si sa aveti parte numai de bucurii!

 

Multumim mult de urari, de luni sarbatorim si si primim cadouri,tura doi va fi in septembrie cand vom organiza petrecerea cu colegii. Noi inca suntem in vacanta, la mare a fost super, le-a placut in mare la amandoi, a fost calda marea, am prins si valuri, ne-am relaxat.

 

Noi lectii nu am facut, nici nu prea a mai citi Stefi, de saptamana viitoare trebuie neaparat sa ne organizam si sa incepem sa lucram putin. Nu de alta, dar Stefi incepe sa uite cum se fac literele, la matematica e mai simplu ca tot facem diverse calcule cand suntem in parc.

 

Gabi, unde in centru, daca tot fac diverse cumparaturisa fac vanzare la cineva cunoscut. Multa bafta si sa va mearga bine.

Kim, multa sanatare lui Luca.

Monica, La multi ani si voua, asa cum spunea si Roberta, noi acum nu spunem La multi ani Marrilor, pe 8 septembrie le sarbatorim.

 

Gata, s-au umblut suficient copii de creta, ma duc sa spal si sa-i scutur. si sa mergem ca ne asteapta bica la masa.

 

Pupici,

Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)

Poze mai vechi si mai noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...