Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Guvernul Ponta (2)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Lali
Hai ca mie nu mi-e frica de linkul de mai sus. [:D]
[alcool][alcool][alcool] credeai ca mie mi-e frica?! pur si simplu nu mai am dispozitia si rabdarea sa explic punctul meu de vedere. Atat si nimic mai mult. Stii cum e proverbul ala: un nebun arunca o piatra .... Cam asta face antena3, arunca piatra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 88
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

As vrea sa mai atarg atentia asupra unui fapt observat desigur de participantii la discutie: atunci cand partizanii lui Basescu sunt confruntati cu fapte si/sau opinii care contravin imaginii delicate a presedintelui, reactia este ca nu e necesar sa scormonim trecutul, sa comparam ce a facut el cu altii si asa mai departe. Observati desigur ca aceeasi atitudine impaciuitoare nu se regaseste cand vine vorba de Antonescu, Ponta si in general liderii USL forfecati cu satisfactie maladiva. Deh, echidistanta asta nu o poate avea orice om. Ingrid S si Diana Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede. Vauvenargues
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucialu
sa vedem cine e Alina Mungiu Pippidi... http://ro.wikipedia.org/wiki/Alina_Mungiu-Pippidi Uau! nemtii o apreciaza![:D] [mamica]in[9cer]de[fetita] "and the song became love and love became the egg" (Happy Feet) my little sunshine
sa vedem cine-i traian basescu [:D] http://ro.wikipedia.org/wiki/Traian_B%C4%83sescu Dosarul Flota: De altfel, calculele expertizei sustin ca, prin vinderea celor 16 nave, Statul Roman nu doar ca nu a iesit în pierdere, dar evitand prin aceasta vanzare cheltuielile de intretinere a navelor, a obtinut un venit net de peste 17 milioane de dolari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S
As vrea sa mai atarg atentia asupra unui fapt observat desigur de participantii la discutie: atunci cand partizanii lui Basescu sunt confruntati cu fapte si/sau opinii care contravin imaginii delicate a presedintelui, reactia este ca nu e necesar sa scormonim trecutul, sa comparam ce a facut el cu altii si asa mai departe. Observati desigur ca aceeasi atitudine impaciuitoare nu se regaseste cand vine vorba de Antonescu, Ponta si in general liderii USL forfecati cu satisfactie maladiva. Deh, echidistanta asta nu o poate avea orice om. Ingrid S si Diana Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede. Vauvenargues
Lol, Ingrid, spune-i oricum, numai delicat nu ! Si apropo de echidistanta, pozitia ta este de asa natura incat sa restabileasca echilibrul, nu ? Pe medie, se vede echidistanta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy
Citat:
citat din mesajul lui Lali
Pe medie, se vede echidistanta.
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Ca sa continuam intr-o nota tragi-comica: suntem in situatia celui care sta cu o parte a fundului pe o caramida incinsa si cu cealalta pe un bloc de gheata. Pe medie e bine, dar e vai de fundul lui !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy
Citat:
citat din mesajul lui lucialu
sa vedem cine e Alina Mungiu Pippidi... http://ro.wikipedia.org/wiki/Alina_Mungiu-Pippidi Uau! nemtii o apreciaza![:D] [mamica]in[9cer]de[fetita] "and the song became love and love became the egg" (Happy Feet) my little sunshine
sa vedem cine-i traian basescu [:D] http://ro.wikipedia.org/wiki/Traian_B%C4%83sescu Dosarul Flota: De altfel, calculele expertizei sustin ca, prin vinderea celor 16 nave, Statul Roman nu doar ca nu a iesit în pierdere, dar evitand prin aceasta vanzare cheltuielile de intretinere a navelor, a obtinut un venit net de peste 17 milioane de dolari
De precizat expertiza respectiva a fost facuta dupa ce T Basescu a ajuns presedinte si dupa ce dosarul a fost returnat de la tribunal la DNA pentru un viciu de procedura, iar DNA nu a cerut alta expertiza. Expertiza anterioara a aratat cu totul altceva. E ca in cazul Hayssam cand procurorul a depus certificatul medical si a cerut eliberarea, adica cel care trebuia sa acuze si nu avocatul inculpatului cum este normal, intr-o justitie normala. Si mai spun unii ca justitia isi face treaba, sau ca nu raspunde la comezi politice. Mintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mickyyy, oameni ca tine imi induc frica. Frica ccc ca nu s-a terminat, ca iata, si oameni tineri se leapada de dotarile din nastere ca sa isi aseze propaganda in chip de cap. Tu nu refuzi antenele, tu refuzi si arunci cu umbre peste oricine zice altfel decat tine, atribuindu-le fals pt cei care citesc pe aici nuante de Intact media, doar doar sa nu fie luati in seama, ca sa nu ajungi sa monologhezi pe la politicile de pe DC. Daca te-am ofensat imi cer scuze. Dar asta e senzatia pe care mi-o dau postarile tale. [mamica]in[9cer]de[fetita] "and the song became love and love became the egg" (Happy Feet) my little sunshine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...