Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poll Desprecopii.com - Referendum iulie 2012


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

Doamne, cat de infantil poate sa fie Ponta [alcool][alcool][alcool] [url="http://www.realitatea.net/ponta-reactie-dura-voi-anunta-ue-si-prim-ministrii-europeni-ca-au-fost-escrocati-de-basescu-si-pdl_973852.html"] Ponta, REACTIE DURA: Voi anunta UE si prim-ministrii europeni ca au fost escrocati de Basescu si PDL[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 134
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mi-a venit o idee

 

ce ziceti de a merge la vot, a ne exprima dreptul de cetatean

NU prin boicot

ci prin a merge si a vota si DA si NU

in felul asta s-ar anula buletinul, nu??

 

daca ar iesi 9 milioane + 1 de astfel de buletine, anulate...

(exagerez desigur cu cele 9 milioane)

nu ar fi un mesaj consistent pt cei care-si bat joc de noi si ne subestimeaza bunul simt???

 

ce parere aveti??

ce s-ar intampla??

 

vreau parerea voastra cu privire la asta

 

 

 

 

Alinukid="red">[copil]

si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

 

 

vacantele copilariei...

 

id="purple">

id="size1">

............................................................................

Nimic nu-i intamplator!id="size1">

............................................................................

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Citat:
citat din mesajul lui alinuk
mi-a venit o ideece ziceti de a merge la vot, a ne exprima dreptul de cetatean NU prin boicotci prin a merge si a vota si DA si NU in felul asta s-ar anula buletinul meudaca ar iesi 9 milioane + 1 vot de astfekl de buletine, anulate...(exagerez desigur cu cele 9 milioane)ce parere aveti??ce s-ar intampla?? vreau parerea voastra cu privire la asta Alinukid="red">[copil] si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani) vacantele copilariei...id="purple">id="size1">............................................................................Nimic nu-i intamplator!id="size1">............................................................................
align="right" id="quote2">Legea spune de prezenta la vot a 50+1 din listele de alegatori si nu de buletine de vot validate.Ai fi "numarata" ca votant prezent chiar daca votul este invalid.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da LALA

 

referendumul ar fi validat

 

dar daca ar iesi majoritatea voturilor invalide?

 

s-ar bate electoratul USL cu cel PDL

 

eu nu ma simt de nicio parte

mi-as dori sa existe si o parte a bunului simt...

un fel de PROTEST

 

 

as avea constiinta mai linistita, ca mi-am manifestat dreptul la vot si mi-am spus parerea:

IMPOTRIVA lor, a tuturor celor care isi bat joc de noi

 

 

 

Alinukid="red">[copil]

si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

 

 

vacantele copilariei...

 

id="purple">

id="size1">

............................................................................

Nimic nu-i intamplator!id="size1">

............................................................................

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinuk
mi-a venit o ideece ziceti de a merge la vot, a ne exprima dreptul de cetatean NU prin boicotci prin a merge si a vota si DA si NU in felul asta s-ar anula buletinul, nu??daca ar iesi 9 milioane + 1 de astfel de buletine, anulate...(exagerez desigur cu cele 9 milioane)nu ar fi un mesaj consistent pt cei care-si bat joc de noi si ne subestimeaza bunul simt???ce parere aveti??ce s-ar intampla?? vreau parerea voastra cu privire la asta Alinukid="red">[copil] si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani) vacantele copilariei...id="purple">id="size1">............................................................................Nimic nu-i intamplator!id="size1">............................................................................
align="right" id="quote2">In felul asta faci cvorumul. Ca alea anulate se numara si ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinuk
mi-a venit o ideece ziceti de a merge la vot, a ne exprima dreptul de cetatean NU prin boicotci prin a merge si a vota si DA si NU in felul asta s-ar anula buletinul, nu??daca ar iesi 9 milioane + 1 de astfel de buletine, anulate...(exagerez desigur cu cele 9 milioane)nu ar fi un mesaj consistent pt cei care-si bat joc de noi si ne subestimeaza bunul simt???ce parere aveti??ce s-ar intampla?? vreau parerea voastra cu privire la asta
align="right" id="quote2">Hai mey Alinuk, ca ar fi bine pt. aia care vor prezenta 50+1!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinuk
mi-a venit o ideece ziceti de a merge la vot, a ne exprima dreptul de cetatean NU prin boicotci prin a merge si a vota si DA si NU in felul asta s-ar anula buletinul, nu??daca ar iesi 9 milioane + 1 de astfel de buletine, anulate...(exagerez desigur cu cele 9 milioane)nu ar fi un mesaj consistent pt cei care-si bat joc de noi si ne subestimeaza bunul simt???ce parere aveti??ce s-ar intampla?? vreau parerea voastra cu privire la asta
align="right" id="quote2">Sotul meu e tentat sa faca la fel.E clar impotriva la ce a facut Basescu dar e scarbit si de ce se intampla acum...Un vot de blam pentru toti.ali Mama fericita de Andrei (20.06.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui almo
Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Gata, s-a decis.PDL boicoteaza!urma scapa turma!
align="right" id="quote2">va e ciuda nu? ce ma bucur ca PDL nu va face jocul politic! [:-)))][:-)))][:-)))]Album http://picasaweb.google.com/nicole.poze
align="right" id="quote2">Da, mey, mi-e ciuda ca pana ieri pedelistii erau europeni si azi s-au razgandit ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...