Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietena sau naluca?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[offt] cum e sora ta? On topic....dragoste cu de-a sila nu se poate.Ce-ti mai foloseste acum?Probabil te asociaza cu ceva neplacut din trecut sau pur si simplu nu ti-a fost niciodata prietena...sau...nu stiu..dar de ce te agiti?Bine ,inteleg ca esti sufletista si deschisa,dar daca nu ai invatat inca,tu si familia ta contati..restul vin si se duc. Te pup Raza...[flo] Madalina Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adinag
Poate ca ii placea de tine, nu de sotul tau [:I]
Neah, asta nu cred... refuz sa cred, ptiu-ptiu![:I] gabidaniela, da, s-ar putea sa ai dreptate, la asta nu m-am gandit... maraki, cealalta i-a facut avansuri sotului de fata cu vreo 20 de persoane. Am incercat sa ignor vreo juma' de ora, insa cand au venit sa imi atraga atentia alte fete, am zis ca sigur nu se poarta asa de la sampanie. Deci nu mi s-a parut...[:)] a_alinta, eu am considerat-o cea mai buna prietena...si pentru ca radeam ca nebunele la seminariile de drept roman, pana ne dadea afara profesorul... si pentru cum ne chinuam sa gatim impreuna ceva comestibil, fara sa avem habar de bucatareala si-n final mancam oua ochiuri... si pentru ca a plans alaturi de mine cand fostul meu s-a insurat cu alta si dupa asta, m-a scos din casa si ne-am facut de cap...si pentru ca in loc sa isi ia cizme, in plina iarna, mi-a luat mie un cojocel...si pentru ca era singura persoana care nu ma trimitea la origini daca o sunam la 3 dimineata, pentru ca aveam cosmaruri... Si as mai putea continua...[q] de-asta nu inteleg. mada, as vrea sa iti spun ca e mai bine...Multumesc![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carmencat Poate ca si-ar fi dorit o relatie de lunga durata, dar nu intalnea persoanele potrivite si relatia ta foarte serioasa a durut-o. Tocmai ea care invartea barbatii pe degete nu reusea sa se casatoreasca si sa aiba o relatie ca a ta.
Da, isi dorea foarte tare o relatie serioasa, visam sa avem copii de varste apropiate... Sa fie oare asta? Parea ca se bucura...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

raza de soare, esti una din fetele pe care le apreciez f mult de pe DC. [pup][flo] nu te merita. 1. ori are ceva pe constiinta ori a facut punte cu cealalta din grup si vede doar perspectiva ei. 2. se simte neimplinita in comparatie cu tine si nu poate trece peste asta. uit-o.[pup][flo] http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Raza de soare
Citat:
citat din mesajul lui carmencat Poate ca si-ar fi dorit o relatie de lunga durata, dar nu intalnea persoanele potrivite si relatia ta foarte serioasa a durut-o. Tocmai ea care invartea barbatii pe degete nu reusea sa se casatoreasca si sa aiba o relatie ca a ta.
Da, isi dorea foarte tare o relatie serioasa, visam sa avem copii de varste apropiate... Sa fie oare asta? Parea ca se bucura...
Si eu înclin sa cred ca de asta s-a îndepartat de tine... Datorita faptului ca tu îtii gasisei o relatie stabila, pe când ea nu.... Si îsi dorea asta... Poate se simtea in plus din cauza asta, nici nu prea mai putea iesi cu voi, voi 2 + ea... De asta poate s a rupt de tine :( De bucurat, sunt sigura ca s a bucurat pt tine, insa a simtit si putina invidie ca tu esti împlinita cu sot, copil pe când ea nu... Îti spun sincer, eu am avut o perioada in care eram singura, adica fara o relatie stabila si ajunsesem sa nu prea mai am cu cine sa ies din casa, caci toate fetele din anturaj erau cuplate... Ele ieseau cu prietenii... Si sincer ma simteam si eu prost sa le tot abordez sa iesim , ei 2 si eu a 5 a roata la caruta... Monica, mami de 2 [zana]: Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008) [url="http://www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37"]Ele doua[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120823"] Povestea sarcinii si a nasterii Andreei [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=130771"]Povestea nasterii super rapide a Anei Maria [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu te mai chinui. Ai o familie frumoasa. Prietenii adevarati sunt rari si chiar daca la un moment dat am rezonat cu cineva viata, schimbarile din viata, distantele ne indeparteaza. Exista persoane cu care rezonezi o perioada si atat. Bucura-te de ce a fost frumos, ca ati ras si ati plans impreuna deopotriva, ca ati avut o prietenie frumoasa. Daca va fi sa mai fie ceva, va mai fi. Daca nu, nu. Regretele nu isi au rostul acum si faptul ca te perpelesti nu schimba nimic. Daca ea va vrea sa mai ia legatura cu tine vreodata o va lua. Oricum, relatia voastra nu va mai fi aceeasi. Pentru ca tu nu mai esti aceeasi. Pentru ca ea nu mai e aceeasi. Pentru ca circumstantele nu mai sunt aceleasi. Nu spun ca va fi mai buna sau mai proasta daca va mai fi, ci ca nu va mai fi aceeasi. Lasa-ti timp si tie si ei. Nu te necaji degeaba. Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult, histamina! Si eu te plac.[:I] Spunea cineva sa ii spun altceva... As vrea sa ii pot multumi ca am avut onoarea sa fiu prima care i-a citit poeziile, gandurile, manuscrisul cartii... Sa o uit...nu pot si nu vreau. Nu atata timp cat cartea ei este ca o Biblie pentru mine, carte pe care o stiu cuvant cu cuvant si o port in geanta zilnic. Carte care ma face sa o simt aproape, desi lipseste... Desi imi este greu, imi dau seama ca aveti dreptate si e mai bine sa renunt. Daca vreodata va dori sa ia legatura cu mine, stie cum sa ma gaseasca. Va multumesc pentru gandurile frumoase, pentru incurajari, pentru sfaturi, pentru...amintirile dragi![flo] Edit: rog moderatorii sa inchida acest subiect. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...