Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aparat de indreptat parul


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui gabriela_tutuianu am intrebat persoane avizate si am fost la coafor de destule ori sa vad ca uleiul se aplica dupa indreptare . persoanele avizate cu care eu am vorbit - nu toate - mi-au spus acelasi lucru .
Uleiul ofera protectie termica. Acest lucru inseamna ca trebuie folosit inainte sa pui ceva incins pe par, nu dupa ce sufera o trauma. Dar asa cum in unele saloane, la mani-pedi personalul trebuie oligatoriu sa faca masaj si sa aplice baza inainte de lac, dar pentru a scurta timpul si a avea mai multe cliente, se fac ca ploua sau taxeaza ca un serviciu in plus...asa e si cu unii coafori, cu pretentii de hair stylisti. Insa, daca tu esti multumita de serviciile prestate si parul tau rezista indiferent de vreme (ca-n reclama [:)])... go ahead!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

rezista destul de bine si sunt multumita de rezultate , insa investesc destul de mult in produse bune . cred ca asta este secretul unui par frumos . ingrijire la superlativ . putine au gene bune sau sunt multumite de ce au . cele crete - adica si eu - vor par drept , cele cu el drept il vor cret , cele cu onduleuri vor straight , insa ceea ce conteaza este cum te simti si nu cum sta parul - dar parca atunci cand sta cum vrei tu , parca detii controlul . deci , drept .[batcap] [hopsieu][soc] si ca sa fie discutia completa , fusei azi sa ma aranjez si m-am tuns cu breton - ha ha ha nu am mai avut breton din copilarie si la final mi-a aplicat tipa niste bucle mari - cica s-a plictisit de dreptul meu "urat " . "niciodata nu e prea tarziu"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...