Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Romania comparativa a presedintilor


Oaspete marius

Recommended Posts

lali, tariceanu si boc au fost premieri nu presedinti. din punctul meu de vedere este oricum o mare diferenta intre modul in care poate influenta deciziile de crestere/scadere economica un premier si influenta presedintelui in acest sens. daca vroiai o comparatie o puteai face intre basescu si iliescu etc, si nu basescu versus tariceanu cum ai afirmat. PS-si nu nu sunt pro basescu, nici pro ponta de fapt acum as vota cu ala de la vacanta mare ca oricum nu vad nicio solutie favorabila noua. mamica de Rares 21.02.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui irinabobe
lali, tariceanu si boc au fost premieri nu presedinti. din punctul meu de vedere este oricum o mare diferenta intre modul in care poate influenta deciziile de crestere/scadere economica un premier si influenta presedintelui in acest sens. daca vroiai o comparatie o puteai face intre basescu si iliescu etc, si nu basescu versus tariceanu cum ai afirmat. PS-si nu nu sunt pro basescu, nici pro ponta de fapt acum as vota cu ala de la vacanta mare ca oricum nu vad nicio solutie favorabila noua. mamica de Rares 21.02.2010
N-am facut nici o confuzie, stiu perfect cine a fost prim ministru si cine presedinte. Observam numai ca aspectele bune sunt puse in seama primului ministru uar cele rele in carca presedintelui. De catre altii, intentionat. Cu toate ca nu le apartin. In fine, eu am vrut sa spun ceva despre postul lui Marius, tu ai inteles ca am ceva cu persoanele de aici. S-o lasam cum a picat, bine ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...