Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Endometrioza!...vreau bebe!


Recommended Posts

Buna...am o intrebare pentru toate fetele care au suferit si sufera de aceasta boala endometrioza.Am facut acun 12 zile a doua laparo pentru aceasta boala...si acum urmez tratament cu injectii diphereline..timp de 4 luni si dupa vreau sa fac un copil.Intrebarea mea este daca a mai trecut cineva prin operatii si acest tratament este benefic pentru a face bebe...astept un raspuns urgent ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cel mai bine te pot ajuta fetele de la topicul de endometrioza. Uite aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=172184&nm=Endometrioza-nea-unit-in-lupa-pentru-bb-70 --------------------------------------------- TANARA SPERANTA Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...