Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Clau, asa repede au trecut 3 ani! Imi pare rau! [q]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="purple">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa dorm, mi dor de postarile lui Moni, de mesajele ei, mi dor de ea! [q]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="purple">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asteaid="red"> sunt singurele poze care au ramas in albumul ei in drop.id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="purple">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze ca scriu dar daca vreti sa spuneti familiei daca e deplasat mesajul meu spuneti nu stiu ce sa mai zic.

 

Un sfat din corpul unei persoane care a facut morfina 2 doze sa nu o duca pe moni in nici un centru daca se ajunge la morfina pentru ca sincer numai ai control asupra corpului tau ,numai ai nimic nu recunosti pe cei din jur si cred ca cel mai bine e sa ai caldura familiei langa tine.Am trait o luna cu calmante enorm de dure si ma uitam la mara cat se bucura ca sunt cu ea si ma mangaia pe cap cand mi-au facut prima doza de morfina mara a stat cu mine si ii simteam doar caldura mainii ei pe fruntea mea.

 

Nici nu stiu de ce am scris mesajul, daca vreti il sterg ca eu nu vorbesc de lucrurile astea in public si numai stiu incer numai sa spun prin ce am trecut daca nu fac bine spuneti si sterg dar daca s-a ajunge la morfina e mai bine sa ramana acasa.

 

[q]

 

manenus

Marilena si Mara Augusta

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gusta, sunt de acord cu tine. [flo]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze

 

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi! [flo]id="purple">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am ramas fara cuvinte. Ma rog zilnic pentru Moni si mi-e greu sa scriu mai multe...

Sunt de acord cu Miha, nu cred ca mai e cazul de centre paleative, alte orase....este momentul sa stea cu familia ei.

Moni, esti in gandul meu mereu.[pup]

 

Mama Mareiid="red"> si a Doreiid="red">

 

 

Moni si familia ei au nevoie de noi !!!
id="red">

 

 

 

 

 

TUTU-uri Handmade id="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la serviciu sunt 3 in 1 dar, desi ar trebui sa muncesc nu sunt capabila sa ma concentrez, gandul si sufletul mi-e doar la Moni si la minunatii ei copii...

[q][q][q][q]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Alaturi de Monica70[flo]id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma gandeam in prostia mea ca n-ar fi frumos sa vorbim cu fratele ei si sa facem cumva, pentru 5 minutele, sa mergem sa o vedem pe Moni? id="navy"> id="Comic Sans MS">

 

 

id="right">id="size1">

Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 

[flo]Alaturi de Monica70[flo]id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...