Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
Clauid="red">, joi is pe capu' tau. Ti-e dor de o plimbareala?[olala]id="purple">Alaturi de Monica70id="purple">__________________________Licurici dragBazar umanitar DC
align="right" id="quote2">abia astept [olala][olala][olala]id="navy">id="Comic Sans MS">id="right">id="size1">Claudia id="red">[vampa] si Raul-Andrei id="blue">[bonjovi]id="navy">id="Comic Sans MS">
[flo]Alaturi de Monica70[flo]id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am peirdut mesajul ca mi s- a descarcat Ipadul in timp ce scriam...

La multi ani Tudor. Sa cresti mare si cuminte alaruri de surioara ta. Moni, ma rog si sper sa se intample o minune.

Alina in 22 plecam in concediu.

In weekend am fost cu cortul la Moneasa. La intoarcere i-am lasat pe copii la maica-mea.

Ieri toata gasca mai putin Ioana am facut criza de fiere. Pe Tudor la dus maica-mea la dr., i -a facut si echo, si a zis ca are mal, si e putin strangulata fierea[bang].

Numai ce am ajuns acasa, ca la 21 cand am venit de la lucru, am simitit nevoia sa fac putina miscare asa ca am luat biciletele si am dat o raita.

 

Monica70 are nevoie de ajutorul nostru. Hadeti sa-i fim alaturi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cautand un remediu pentru o alta persoana, am dat de http://www.budwigcenter.com . Ei recomanda un amestec de ulei de in + branza de casa (sau cum se traduce cottage cheese? Branza aceea proaspata / cu smantana), in raport de 1:2 (de ex. 3 lingurite de ulei, 6 de branza).

 

Am citit apoi multe testimoniale care spuneau ca a functionat (pe Facebook, cancer forums, siteul lor etc Ex: http://www.meds.com/archive/mol-cancer/2000/02/msg01264.html). Ei spun ca merge si cand pacientului i-au mai fost date cateva zile de trait.

 

Eu stiu ca Monica a studiat enoorm de mult, 99% cred ca a dat si ea de siteul acesta, dar daca daca puteti intreba (prin intermediul familiei), va rog sa o faceti.

 

Ingredientele se gasesc peste tot si daca poate manca macar 2 lingurite pe zi... merita incercat.

 

Multumesc [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A plecat Moni dintre noi.[q] Am ramas muta...imi curg lacrimile pe fata si nu pot crede ca s-a intamplat totusi asta. Am auzit-o aseara...si azi noapte la 3 s-a dus.[q]

Stiu doar ca vineri e inmormantarea si ca au dus-o la capela la cimitir, banuiesc ca cel de la UTA.[q]

 

Alaturi de Monica70id="purple">

__________________________

Licurici drag

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit prin somn ca am primit sms si nu am mai putut dormi, mi-a zburat gandul la Diana si Tudor, la Moni a noastra draga ... m-am trezit cu gandul la ei si am fugit la telefon ... plang intr-una de atunci. Mi-e dor de ea, Doamne cat mi-as fi dorit sa o mai aud ... Ada ma bucur ca macar i-ai mai auzit vocea...

 

[q][q][q][q][q][q][q]

 

Alaturi de Monica70

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc doar ca Moni a plecat dintre noi intr-o zi mare, trebuie sa insemne asta ceva. O sa vegheze de sus asupra copiilor si familiei ei, o sa auda toate gandurile si rugaciunile noastre, o sa zambeasca mereu asa cum o stim cu totii.

Dumnezeu sa te odihneasca in pace!

 

[q][q][q]

 

 

 

Mama Mareiid="red"> si a Doreiid="red">

 

 

Moni si familia ei au nevoie de noi !!!
id="red">

 

 

 

 

 

TUTU-uri Handmade id="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...