Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

probleme cu dantura dupa nastere


Recommended Posts

doamnelor. sigur ati mai patit dintre voi. dupa ce am nascut am simtit efectiv cum mi se deterioreaza incet si sigur dantura si gingiile. chiar din tpul nasterii, dar am sperat ca se echilibreaza treaba in timp. ghinion de nesansa! nu am carii sau pete pe dinti, dar am mereu senzatia ca dintii mei vor sa iasa de la locul lor, gingiile sunt depigmentate, uneori sangereaza.cateodata am dureri si mancarimi, resp urat mirositoare.. orice sfat ajuta aici. si un stoma bun in buc e de folos. multam maxim. toate bune.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bleah...eu inca aman sa ajung la aditie de os (sau cum naiba s-o numi), dupa nastere m-am trezit cu infectie sub o coroana (?!?!), mi-a facut chiuretaj (tot asa se cheama [:D]) si in urma radiografiei a descoperit ca...nu prea mai are in ce sa stea radacina coroanei. Dar va trebui sa ajung anul asta, altfel pacat de munca doctoritei, a salvat acum vreo 12 ani [:D] o masea care avea 90% sanse de deces. Eu merg la dr. Irina Nitoi, are cabinetul intr-una din vilele de langa Antena 3, in Baneasa. Merg la ea din 2000, n-am avut motive sa ma plang. tel. 0722-642793. Dana & [copil] Amelia (21.06.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Visha, De ce nu ai mers la medic pana acum? mi se pare ca ai niste simptome foarte accentuate care ar trebui sa-ti dea de gandit si sa faci ceva in sensul acesta. mie imi suna a simptome de parodontoza din cate stiu de la prietena mea cea mai buna care are aceasta boala si merge periodic la medic. pe langa sfaturile de igiena si tratamentele clasice incercate pana acum a inceput sa ia de cateva luni piascledine 300, adjuvant in parodontoza, din soia si avocado. daca vrei sa afli detalii despre asta, o pot intreba si revin, dar nu sta asa!!! e necesar sa mergi la medic! multa sanatate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...