Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.............adoptie(81)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

am citit povestile voastre si m-am bucurat pentru voi si pentru minunile voastre . anca wish cu minunea dana - este acum destul de mare . sa va traiasca valentin printisor cred ca este tare activ si se vede ca este istetel dupa privire . toate pozele mi-au placut : mara , sorilea , marco , andreea .sa fiti fericiti impreuna cu copilasii vostri .[flo] "niciodata nu e prea tarziu"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dacris te asteptam cu vesti......e timpul sa deveniti si voi parinti......si noi in august vom avea 9 luni de cand suntem atestati dar sperante nu sunt......cei de la directie ne-au zis sa sunam prin septembrie sa aflam pe ce loc mai suntem....doar atat!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui malex
Dacris te asteptam cu vesti......e timpul sa deveniti si voi parinti......si noi in august vom avea 9 luni de cand suntem atestati dar sperante nu sunt......cei de la directie ne-au zis sa sunam prin septembrie sa aflam pe ce loc mai suntem....doar atat!!!!!
Cum adica pe ce loc sunteti? Doar nu se iau pe rand familiile daca pt copii se cauta parinti si nu invers, nu???????[bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dacris77
Slaba miscare pe aici! Erato, ai vazut-o atunci pe 18 si de atunci nu v-ati mai intalnit? Saptamana viitoare sau cat de curand e posibil sa ne anunte sa ne prezinte pe cineva, asa ne-au zis cei de la birouri. Sa vedem...[cit]
Dacris, sa dea DD sa fie intr-un ceas bun! Va tin pumnii stransi![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...